Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan változtassak a személyi...

Hogyan változtassak a személyiségemen?

Figyelt kérdés

Ezt a kérdést írta ki egy lány, de törölve lett, biztos valami félreértés miatt. Szeretnék beszélni vele 🙂


Amúgy olyanról szólt, hogy ő introvertált, de az extrovertáltságban látja a sikert.

Nem szeretné megváltoztatni a személyiségét, mert nem is lehet. Viszont vágyik azokra a dolgokra, amiket az extrovertáltak tudnak. Könnyen kommunikálni, optimistának lenni, törtetőnek lenni a siker érdekében. Hiszen most pont az ellentéte ennek: pesszimista, félénk, emberektől visszahúzódó, egy „senki”

...ilyenek rémlenek most így saját szavaimmal visszamondva.


Nagyon jó volt a kérdés, és nagyon jó válaszok voltak. Szóval akinek van véleménye a témában, az írjon választ, aki pedig tudja az eredeti kiírót, az légyszi írjon privát üzenetben!

Köszönöm! 🙂


2018. jún. 28. 22:05
 1/5 anonim ***** válasza:
én voltam az első válaszóló és azt írtam mintha ikrek lennénk
2018. jún. 28. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ugyee? te is megismernéd őt 😃 tudni akarom mi ez a lány!
2018. jún. 29. 07:46
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem az új szabály miatt lett törölve a kérdése. Tudod , hogy nem regisztrálhatnak 16 éven aluliak.
2018. jún. 29. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Amúgy én is pont ilyen vagyok :)
2018. jún. 29. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Van ilyen 16 éves dolog? Beteg.

Pedig kellenek ők is. Sok a troll, de lehet tanulni, barátkozni, kibeszélni a gondokat... buta szabály. Remélem nem eu gdpr gyökérség :/

2018. jún. 29. 21:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!