Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Amikor valaki szociálisan...

Amikor valaki szociálisan érzékeny az jó, ugye?

Figyelt kérdés

Ha valaki szociálisan érzékeny; arra nem mondható, hogy antiszociális.

Esetleg találhat hozzá valamilyen OKJ-s képzést is érettségi után?

S ha igen; vajon mi ennek a képzésnek a neve, amiből még meg is élhet? :)



2018. jún. 30. 08:58
 1/6 anonim ***** válasza:
nekem az ápoló jut eszembe, de ott a beledet is kidolgozhatod.
2018. jún. 30. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha jól akarsz élni és gazdag akarsz lenni akkor kifejezetten hátrány.

Ha szociális munkás, betegápoló stb akarsz lenni és hónapról hónapra tengődni,akkor tiéd a pálya. Vagy menj ki külföldre ott megfizetik ezt is jobban.

2018. jún. 30. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Én is hasonló helyzetben vagyok, azzal a kivétellel, hogy nálam egyáltalán nem szempont a fizetés.


Szociális szakgondóznak jelentkeztem (most érettségiztem) ingyenes OKJ-n. Gondolkodtam az ápolón is, de az már túl "sok" lenne nekem, gondolok itt a testiségekre, a belsőségekre, satöbbikre. Persze, a szociális munkához is kell erő, de nekem még mindig sokkal gyomorkímélőbbnek tűnik, mint pl sürgősségin betegekkel foglalkozni.


Egyébként, ahogy korábban írták, külföldön például egy ápoló elég jól keres, szóval, ha ez is szempont nálad, akkor is van megoldás, csak nem itthon. :)

2018. jún. 30. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Lol 3-as, az ápoló az, aki a betegekre, vagy idősekre vigyáz, akár egy idősek otthonában. Nekik aztán nem kell beleket látniuk. Szerintem összekeverted a nővérrel.
2018. jún. 30. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
67%
Amúgy az ilyen szakmák szerintem pont, hogy nem a szociálisan érzékeny embereknek valók, mert őket viselik meg a leginkább.
2018. jún. 30. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Utolsónak igaza van: légy inkább a hétköznapi életben szociálisan érzékeny, és végezz valami más tevékenységet. Ezzel is példát tudsz mutatni sok tahónak.
2018. jún. 30. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!