Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » 18 évesen gáz a rózsaszín szoba?

18 évesen gáz a rózsaszín szoba?

Figyelt kérdés

Most költözünk és az új szobám falát ilyen rózsaszínes mályvás színűre szeretném festeni (de lehet hogy 2 fal rózsaszín 2 pedig szürke), plusz rákennének egy réteg csillogós falfestéket is.

A szobámban fenyőbútorok lesznek, de a dekoráció is rózsaszín és szürke lesz. Rózsamotívumok is megjelennének (ágynemű, párna, ilyesmi).

Ez gáz 18 évesen?


2018. jún. 30. 16:33
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Ha neked tetszik egészségedre.
2018. jún. 30. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Kérdés, kinek kell megfelelnie a szobának? Neked, vagy másoknak?
2018. jún. 30. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
47%
Ha fiú vagy, akkor gáz .
2018. jún. 30. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
88%
nem
2018. jún. 30. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
92%

Nincsen vele semmi baj, az a lényeg, hogy neked tetszen.


Nekem mindig a rózsaszín volt a kedvenc színem és mindig azt mondogatták, hogy majd kinövöm. Most leszek lassan 20 és még mindig a rózsaszín a kedvencem, szóval egyelőre még nem sikerült... Nekem barna a szobám (a festék szerint csokoládé mousse-bírom ezeket a neveket :))és púderrózsaszín függönyöket szerettem volna. A boltban találtam is nagyon szép anyagot hozzá, erre a nő közölte velem, hogy ez hülye pcsás és ne akarjak ilyet, mert ez gáz...de mondtam neki, hogy engem nem érdekel és ilyen lesz, mert nekem ez tetszik. Szóval szerintem egyáltalán nem gáz.

2018. jún. 30. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
90%
olyan legyen a szobád, amiben jól érzed magad, ne mások véleményére hallgass
2018. jún. 30. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
87%
Nem. Ha fiú, akkor sem gáz. Ha én lány létemre kék szobát akarok, az is gáz? Könyörgöm, ezek csak színek....
2018. jún. 30. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
19%

Miért lenne gáz?? Ha 40 éves lennél akkor sem lenne gáz a rózsaszín szoba.


De valóban ha fiú vagy akkor igen gáz😂

2018. jún. 30. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
#5, ez komoly? Az eladó meg akarta modnani neked, hogy melyik a jó, melyik a nem jó? Na, EZ a gáz! Mit ugat bele, hogy neked melyik tetszik? Agyam eldobom...
2018. jún. 30. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
29%
A legtöbb ember nem szeretne ilyen festésű szobában élni, ha igy értetted a kérdést, akkor igen, gáz. Amúgy meg azt csinálsz, amit akarsz.
2018. jún. 30. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!