Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha nem volt jó számomra az...

Ha nem volt jó számomra az első randi, idővel megváltohat a dolog?

Figyelt kérdés

Internetek keresztül nagyon nagyon jól kijöttünk, a alig vártam találkozzunk, hiszen sok közös témánk volt, rengeteget beszéltünk stb..

De előben más volt kicsit, nem éreztem azt, hogy húú de el vagyok ragadtatva, hiányott valami plusz, pedig tényleg rendes srác..

Külsőleg(a testalkata) nem jön be, annyira nem vonzódom hozzá, de a belső tulajdonságai tetszenek ezért próbáltam vagyis próbálok törekedni arra, hogy több legyen..


De valami mégis hiányzik, sokat gondoltam a volt páromra is és nem telt túl jól nekem, neki viszont igen és lehet, hgoy észrevette rajtam...


Szerintetek felejtős vagy még adjak esélyt a dolognak??



2018. jún. 30. 17:55
 1/6 A kérdező kommentje:
*megváltozhat
2018. jún. 30. 17:56
 2/6 A kérdező kommentje:
rengeteg hibám van sajnálom, de sokat sírtam ma, hogy miért vagyok ilyen :( és nem tudok figyelni..
2018. jún. 30. 17:57
 3/6 KRenáta1987 válasza:
Szerintem, ha a belső tulajdonságait ennyire szimpatikusnak találod, akkor megérdemel még egy esély, hátha megváltozik a véleményed is :) Ha viszont továbbra sincs meg a kémia, akkor ne húzd tovább egyikőtök idejét sem, biztos meg fogja érteni.
2018. jún. 30. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Egyből nem minden jön össze. Adj magatoknak még egy esélyt!
2018. jún. 30. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Simán. Olyan is sok kapcsolatban van, hogy először nem igazán tetszik a fiú a lánynak, majd hónapokkal később, fél évvel, akár egy évvel később is, mikor már összecsiszolódtak, beleszeret végül a lány a fiúba.

Lehet, hogy fordítva, a fiúk részéről is van ilyen, ezt azért nem tudom, mert a fiú ismerőseimmel nem szoktunk ilyenekről beszélgetni, míg sok lánybarátnőm mondta már, hogy vele ez történt. Az elején vagy nem is szerette a srácot, nem is tetszett neki, vagy csak egy kicsit jött be neki, majd szépan alakult az a hónapok alatt.

2018. jún. 30. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem felejtős. Igenis kell az, hogy külsőleg is bejöjjön. Ha nem tudod párnak elfogadni, akkor lehet eröltetni, de elöbb utóbb ugyis kibukik... Nem vagyunk egyformák - van akinek nem fontos a külső, van akinek igen. Ha te az utóbbiak közé tartozol, akkor nincs mit tenni, de barátok, lelki társak lehettek még. Ha a srác ebbe nem megy bele, akkor engedd el, hosszu távon mindketten így jártok a legjobban.
2018. júl. 2. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!