Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan legyek vagányabb és...

Hogyan legyek vagányabb és lazább? Unalmasnak és túl jónak érzem magam?

Figyelt kérdés

Gimnazista lány vagyok. Sosem járok bulizni, de nem is vágyom rá, sosem cigizem, sosem iszom alkoholt. Sose beszélek csúnyán, nagyon nevetségesen hangzik az én számból és nem is megy nekem.

Nem tudok laza lenni és nagyon vicces sem.

Nagyon egyszerű vagyok és sose akartam lázadozni.

Úgy érzem, hogy körülöttem az emberek hülyének néznek amiért olyan dolgok érdekelnek amik.Például, hogy imádok sportolni és feszt bicikliznék vagy csak sétálgatnék túráznék és a szabadban lennék. Az hogy nekem nincs mobil netem és én sosem használom a telefonom. Magammal se megyek, ha kimegyek.

Nem tudok ellazulni és a mai korosztályommal nem értek szót. :/



2018. jún. 30. 18:59
 1/8 A kérdező kommentje:
magammal sem viszem*
2018. jún. 30. 19:01
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha találsz egy ilyen mai lazább stílusú gyereket, akivel hajlandó vagy mondjuk irogatni meg talizgatni, akkor egy idő után van rá esély hogy valamit átveszel a stílusából.
2018. jún. 30. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2018. jún. 30. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat:)

17

2018. jún. 30. 19:20
 5/8 anonim ***** válasza:

ne legyél.

ki mondta, hogy nekik jobb?

érezd jól magad.

2018. jún. 30. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szia! :) Arra válaszolj kérlek, hogy neked rossz ha olyan vagy amilyen tehát feltétlen meg akarsz változni és bulis csaj lenni vagy nem értem pontosan mit szeretnél :) Egyébként én is ilyen vagyok csak fiúban de én nem igazán akarok azon változtatni, hogy hogyan érzem jól magam, viszont engem is elgondolkodtat hogy mégis miért van ez meg milyen lenne ha én is most 1 fesztiválon ugrálnék ahelyett hogy ezt az oldalt olvasgatom annak reményében, hogy találok hozzám hasonló embereket, és legalább ez bejött :)
2018. jún. 30. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Nem nem szeretnék változtatni őszintén szólva, legszívesebben olyan maradnék amilyen vagyok.

Viszont rossz, hogy nem tudok emiatt szót érteni és úgy barátkozni a korosztályommal, mert semmi olyasmire nem vagyok vevő,amikre ők.

2018. jún. 30. 23:16
 8/8 anonim válasza:
Figyelj csak! Valójában a mai világban egy ilyen lánynak lenni egy cseppet sem rossz! Tudod a komolyság nem hátrány! Az hogy nem vagy vicces meg hasonlo ez valóban egy pici probléma! Ha nem tudsz ellazulni akkor nem is tudsz szorakozni! Viszont neharagudjál de ha megnézem a társadalmat azon belül a mai lányokat! Különlegesnek mondhatod magad! Ne probálj változni! Az ideálomra hasonlitassz nagyon!:)) Majd eljön az ideje és lessz akivel lazulj és lessz akivel viccelődj😉
2018. júl. 31. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!