Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az furcsa, hogy ezzel az...

Az furcsa, hogy ezzel az idézettel egyetértek, annak ellenére, hogy (elég szélsőségesen) introvertált vagyok?

Figyelt kérdés
"... in this terrifying world, all we have are the connections that we make."

2018. júl. 1. 15:33
 1/4 anonim ***** válasza:
89%

Nem furcsa. Nem egy szinten és "tudatállapotban" (belső kényszer, saját döntés, szociális helyzet, rákényszerültség, stb.) vannak az introvertáltak, az aszociálisok és antiszociálisok sem. És még ha aszociális introvertált is lennél, akkor is képes lehetsz felfogni, felismerni és elismerni azt, hogy az emberi kapcsolatok valamilyen formában pozitív dolgot is jelenthetnek, vagy épp szükség lehet rájuk.


Te sem leszel ettől különleges vagy egyedi, más sem. Plusz maga a kérdés kiírása és más emberekhez való fordulás a kommunikáció és kapcsolat megteremtése céljából kicsit felül is írja hogy minek gondolod magad, és hogyan cselekszel.

2018. júl. 1. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem, nem az. Csak azért mert introvertált vagy, még igaz lehet rád az idézet, egyetérthetsz vele. De ha nem is az, akkor sem furcsa. Nekem is tetszenek idézetek, amik szinte egyáltalán nem jellemzőek rám, netán az életemre.
2018. júl. 1. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem furcsa, egyetérteni én is egyetértek sok mindennel. Az emberek elfogadják egymást, épp az a jó, ha nem támadjuk a másikat csak azért, mert más, és eltudjuk fogadni úgy is és egyetérteni velük.


Pl. Attól, hogy én keresztény vagyok, még egyetérthetek más vallásokkal is. Ha liberális vagyok, egyetérthetek más politikai nézetekkel:D Attól, hogy húst eszek, még egyetértek és teljesen pozitív dolognak tartom a vegánok életmódját, stb.


Amúgy tudtommal introvertáltnak lenni nem azt jelenti, hogy nincsenek emberi kapcsolataid. Az introvertáltaknak is vannak barátaik, még ha kevés is, de ők talán jobban értékelik azt a kevés barátot, mint az olyan extrovertált emberek, akiknek van 1000 felületes kapcsolatuk.


Az lehet, hogy furcsa, ha elmondásod szerint "szélsőségesen" introvertált vagy. Ez mit jelent? Azért jó, ha van legalább 1-2 barátod.

2018. júl. 1. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
önmagunkkal is van kapcsolatunk. jó vagy rossz, és azon is dolgozni kell. én is introvertált vagyok, de az introvertáltság nem remeteség. nekem is vannak emberi kapcsolataim, legfeljebb másmilyenek, mint egy extravertáltnak.
2018. júl. 1. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!