Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy szuntessem meg a kapcsola...

Hogy szuntessem meg a kapcsolatot a negativ emberekkel?

Figyelt kérdés

Van egy ferfi ismerosom, aki evfolyamtarsam volt az egyetemen. Akarhanyszor beszeltunk, mindig felbosszantottam magam, mert folyamatosan kerdezgette, hogy hogy allok a tanulassal, mit tanulok, ha nem tanultam, nekemallt, hogy de hamar feladtam. Vegul ugy alakult, hogy nem tudtam most nyaron menni allamvizsgazni, rogton hivott, hogy jaj, miert nem mentem, meg kellett volna probaljam (noha olyam beteg voltam, hogy ki se tudtam szinte kelni az agybol). Ma megint telefonalt valamiert, de nem vettem fel, egyszeruen tudom, hogy ugyis problemazik valamin majd. Facebookon is regebben minden heten szamonkerte, hogy hogy allok az allamvizsgam irasaval , miegymas.

Nem akarom kitorolni, viszont idegesit az is, ha csak latom, hogy ir vagy hiv.


2018. júl. 2. 11:53
 1/7 anonim ***** válasza:
Pedig erre a problémára vannak megfelelő gombok és menüpontok a facsén és a telefonon is.
2018. júl. 2. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Édesistenem, milyen "felnőtt" emberek kapnak diplomát...

Úgy, hogy megszünteted. Ha nem érdekel, akkor ne vedd fel és ne válaszolj neki semmilyen csatornán. Ehhez még diploma sem kell.

2018. júl. 2. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Csak akkor a letezo osszes helyen ir, hogy miert nem vagyok hajlando reagalni
2018. júl. 2. 12:05
 4/7 anonim ***** válasza:
Egy idő után meg fogja unni.
2018. júl. 2. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

"Csak akkor a letezo osszes helyen ir, hogy miert nem vagyok hajlando reagalni"


És akkor mégis mi van? Megunja. A számot lelehet tiltani, a facebookot is. Mail címet rakhatod a spamek közé. A logikád alapján mindenkinek válaszolnia kéne a zaklatóknak?

2018. júl. 2. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Könnyebb lenne mint megmondani neki, hogy nagyon nem tetszik / unod, hogy más számon kéri rajtad a tanulmányaid.


Már az elején meg kellett volna neki mondani, tanulság :(

2018. júl. 2. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Szakmayer válasza:
Úgy, hogy kerülőd a társaságukat.
2018. júl. 2. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!