Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nehezen megy nekem a beszélget...

Nehezen megy nekem a beszélgetés másokkal. ( több lenn). Szerintetek mit csináljak?

Figyelt kérdés
először van gyakorlat az egyetemen, nagyon izgulok miatta mert egyszerűen alig tudok megszólani mások előtt.. Nem igazán vagyok az a beszélgetős, érdeklődős típus. Ha valaki kérdez akkor is van, hogy össze vissza beszélek és nehezen szedem össze a gondolataim. Ezek miatt mindig félek, hogy butának tartanak.. kicsit depressziós is vagyok miatta.. nem tudom hogyan vetkőzzem ezt le
2018. júl. 2. 14:48
 1/3 anonim ***** válasza:
Gyakorolj. Ha gondolod írj, azt beszélgetünk. 🙃 De amúgy tényleg gyakorolni kell és fejben dől el mindent. Fel kell fognod, hogy nincs miért parázni, egyszerűen csak fogod és válaszolsz a kérdésre, aztán szevasz. Sok sikert és hajrá! Kitartást!
2018. júl. 2. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Sokáig velem is ez volt, már attól zavarba jöttem, ha rám néztek és meg kellett szólalnom. Most érettségiztem, a gimiben ez megváltozott, sokkal könnyebb. Fontos, hogy olyan emberekkel legyél, akik mellett önmagad lehetsz és el mered engedni magad. Nekem a szerelem is sokat segített.
2018. júl. 2. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Ne beszélj össze vissza, ne beszélj butaságokat, és akkor biztos nem fognak butának nézn. Próbálj meg felkészülni a kérdésekre, játszd le őket a fejedben milyen kérsésre milyen válasz tükrözi a jellemed, saját egzisztenciád és válaszolj így. Ha valamire nem tudsz válaszolni akkor pedig ismerd be. Mond hogy nem tudsz válaszolni. Ennyi nincs ebben semmi szégyelnivaló, hogy félned kelljen.
2018. júl. 3. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!