Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Gáz ha valaki azért gykzik...

Gáz ha valaki azért gykzik mert unatkozik?

Figyelt kérdés
2018. júl. 2. 15:41
 1/7 anonim ***** válasza:
84%
ez bizony akkora gáz, hogy ha rágyújtasz, robban minden!
2018. júl. 2. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Én is azért szoktam, meló közben unatkozom.
2018. júl. 2. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Én napi szinten feljövök, mert az emberek olyan érdekes dolgokat tudnak produkálni 😂 Nekem is unaloműző az oldal.
2018. júl. 2. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát akkor én is gáz vagyok. Régebben mondjuk egész napomat itt ütöttem el. Rengeteg felhasználóm kitiltották trollkodás miatt. Meg volt olyan is, hogy tök jól elbeszélgettem privátba egy csajjal, nem írtam sehova semmit, aztán a modik letiltották a felhasználóm, lánnyal meg a kapcsolat megszakadt.
2018. júl. 2. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Csak akkor, ha trollkodik, és nem az értelmes kérésekre-válaszokra törekszik.
2018. júl. 2. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Miért lenne gáz? Szerintem az oldalon lévő emberek túlnyomó része ezért van itt. Én is. Egyébként két barátnőt is köszönhetek az oldalnak, szóval én nem tartom gáznak.
2018. júl. 2. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Alapjáraton nem, akkor gáz, ha valakinél ez úgy jelentkezik, hogy direkt nem a feltett kérdésre válaszol, leáll vitatkozni a kérdezővel, hogy milyen ostoba kérdést tett fel, uszítja egymás ellen a válaszolókat... Dióhéjban felesleges feszültséget kelt csak azért, mert nem tudja magát lekötni.
2018. júl. 31. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!