Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek ettől felszínes...

Szerintetek ettől felszínes ember vagyok, ha nem szívesen jelennék meg nyilvánmosan egy olyan meleg emberrel, aki olyan kövér, hogy a nyakát már szó szerint benőtte a tokája? 22f

Figyelt kérdés
Az még mellékes, hogy homoszexuális a srác és úgy érzem kicsit nyomulós. (Én heteroszexuális vagyok) Én magamat nem tartom rossz embernek, alapjáraton mindenkihez van egy két jó szavam, de nem szívesen mutatkoznék vele. Nekem rendkívűl kínos, nincs valami értelmes feje vagy stílusa sem és tényleg brutálisan kövér.
2018. júl. 2. 16:39
 1/3 A kérdező kommentje:
Még kiegészítem, vannak kicsit pocakos barátaim, akik szintén nem tökéletesek, de ők tiszták, öltözködnek normálisan, és max 100 kilósak. Ez az illető pedig heti 2x fürdik. Sajnos munkahelyem miatt közel kerültem hozzá, és facebook-on barátkozni próbál, de én nem érzem jól magam a beszélgetések közepette sem, ő pedig mindenféleképpen találkozni akar velem...
2018. júl. 2. 16:41
 2/3 anonim ***** válasza:
nem
2018. júl. 2. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 he84 ***** válasza:
Akkor beszéld meg vele a dolgokat őszintén, hogy nem szeretnéd, ha nyomilna úgy rád, mert te heteró vagy és csak simán barátok lehettek maximum, nem több. Azt is mondd el neki valahogy finoman, de érthetően, hogy nem szívesen vagy vele azért se, mert alig fürdik. Kérd meg, hogy vagy változtasson ezeken, ám ha ezeket nem érti meg és nem változtat, akkor lehetőleg hagyjon téged békén. Szóval azért kaphat esélyt őszinte megbeszélés során. Ez hogy nem fürdik rendesen és nyomul annak ellenére, hogy te heteró vagy, ez így nem igazán okés. Ha férfit szeretne magának, akkor keressen másik homo férfit, vagy bi férfit, mert nyilván ők vevők rá. Nem is értem, miért próbálkozik heterónál, amikor tudja ő is hogy a heteró vagy.
2018. júl. 2. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!