Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi olyan jó szórakozás abban,...

Mi olyan jó szórakozás abban, hogy 2 ember minden héten törli egymást a facebookon, majd pár nap múlva újra visszajelölik egymást?

Figyelt kérdés
Nem igazán szoktam a facebookkal foglalkozni, de van egy csaj a mellettünk lévő lépcsőházban, aki állítólag együtt van évek óta valakivel. Volt, hogy kotett valami posztot és gondoltam, hogy ez a barátjának szólhat, megnéztem, de ki volt törölve a srác, majd pár napra rá a srác tett fel képet és a csaj like-olta neki. Ezt pedig heti rendszerességgel játszák el, van, hogy 2-3 nap után veszik fel egymást megint ismerősnek, de van hogy csak 1 nap. Tudom, semmi közöm hozzá, de mi értelme felnőtt emberek létére így viselkedni? Ok, összevesznek, de miért kell fb ra posztolni meg törölni a másikat majd újra felvenni?
2018. júl. 2. 22:00
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Így az összes ismerősük röhöghet rajtuk, és láthatja szerelmi életük zátonyra futását. Szappanopera live.
2018. júl. 2. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
60%
Gyerekes viselkedés, de az is az, hogy tr ezt figyeled.
2018. júl. 2. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Más is veszekszik a párjával, de nem törlik egymást. Én kb 2 hónapja figyeltem fel erre, hogy mit bohóckodnak. Először azt hittem, hogy komolyabb lett a kapcsolatuk és azért nem tesznek már ki közös képeket, meg nem írják ki, hogy kapcsolatban. (Mivel előtte az volt a pláne, hogy egy halom közös képet töltöttek fel, majd minden kép le, aztán más képek fel, majd megint le stb)
2018. júl. 2. 22:12
 4/4 anonim ***** válasza:
Éretlen és ostoba viselkedés.
2018. júl. 2. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!