Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ez miert van? Valtozni fog?...

Ez miert van? Valtozni fog? Olyan rossz igy. (bovebben lent! )

Figyelt kérdés
Na most jon az eddigi eletutam, hogy ertsetek a lenyeget :D mindig is furanak tartottam magam, sose illettem bele semmilyen kepbe, de ugy erzem ez most kezd csucsosodni, olyan maganyos vagyok, jelenleg ugy vagyok, hogy vannak barataim, haverjaim, sok buliba jarok es azt veszem eszre, hogy az embereket nem erdekli mas, csak az hogy a hitvany emberi szuksegleteiket kiszolgaljak, a bulik se szolnak masrol, minthogy a vege dugas vagy szeteses legyen, mindenki olyan unalmas, mindenki csak az osztoneire hallgat, csak a kulso szamit es senkinek egy onallo gondolata, ez olyan szanalmas, de meg mindig ugy erzem, hogy inkabb tartozok ilyen tarsasaghoz, mint az otthonulo, mintadiak, megfeleleskenyszeres idiotak koze, na ok konkretan undoritoak. De elkalandoztam, az eredeti kerdesem, hogy miert erzem azt, hogy egyedul en latom hogy milyen unalmas a vilag es miert nem talalok olyan embert, aki nem olvad bele a hetkoznapokba? A masik problema, hogy szinte folyton unatkozom, sajnos gyorsan fog az agyam ezert tanulni se szoktam sokat, mindig gondolkozok valamin, de ott van bennem a kesztetes, hogy valamit csinaljak, komolyan ugy erzem az dobna csak fel, ha kirabolnek egy bankot, vagy droggal kereskednek, valami ami lekoti az agyam es lehet gondolkozni :D na de elmezest az elmelkedesert, ha jar erre egy pszichologus vagy valaki aki ert az emberekhez nagyon szivesen varom az elemzeset rolam :D kulon elnezest, hogy telorol irtam ekezetek, a vesszok pontos elhelyezese es a hibak kijavitasanak mellozeseert.
2018. júl. 3. 03:54
 1/3 anonim ***** válasza:

Őszintén szólva az, hogy ilyen egzisztenciális problémáid vannak azt jelenti, hogy baromira ráérsz ezeken töprengeni. Mihelyt napi 6-8-10 órákat fogsz melózni, lakást/családot fenntartani a mindennapokban, nem lesz időd ilyesmire. (És örülni fogsz ha lesz egy inalmas hétvégéd ahol végre a saját ösztöneid kielégítése lehet az első)


Ezt nem rossz szándékból mondom, hanem tapasztalat. Szóval ha lehet 1 tanácsom élvezd ki ha most van "unalmas" időd keress hobbit ami leköt )a bulizás mellett) mert nem lesz mindig így.

2018. júl. 3. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Pont az. válasza:

Eloszor is , te se vagy nagyon talalekony , vagy csak kedveled oket, de azok a baratok nem valami ertelmisegiek akiknek ez az eletuk, siman atlagosak.

Alapbol nem kell beallni a sorba.

Mellekesen meg johogy unalmas a bulizas stb, mivel konkretan nincs ertelme, bar hulyeseg lenne azt allitani hogy valaminek is van ertelme a vilagon.

Alapbol semminek sincs ertelme, mivel amikor vege az eletednek minden eltunik.

Ezert szoktak osztonosem gyereket nemzeni az emberek, mivel az "fenntartja" az o eletuket is valamennyire, bar ez nem igyvan szerintem,de azt hagyjuk.

Nincs idom szoval roviden.

Talald fel magad, csak te tudsz valtoztatni az eleteden, a donteseiddel, stb.

2018. júl. 3. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem vagy fura, pont olyan vagy mint mindenki más.. sajnos
2018. júl. 3. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!