Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mennyire megengedett hotelbe...

Mennyire megengedett hotelbe pizzát rendelni?

Figyelt kérdés

Balaton Hotel Siófok, Petőfi sétány


Szerintetek tahóság mondjuk vacsorára pizzát rendelni? Egyáltalán lehet-e ide pizzát rendelni?


2018. júl. 3. 22:34
 1/7 anonim ***** válasza:
Sok hotelben tilos a szobákba kaját felvinni. Ha ez nincs tiltva akkor lehet pizzát rendelni.
2018. júl. 3. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ha nincs az éttermi részen pizza, akkor miért ne? Azt akarsz enni. Ha viszont van az éttermi részen és szállodában nyaralsz, ne garasoskodj, egyél ott pizzát.
2018. júl. 3. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
egyértelmű, viszont cukorbetegség miatt csak teljes kiőrlésű pizzát ehetek, ami nincs a hotel éttermében.
2018. júl. 3. 23:31
 4/7 anonim ***** válasza:
Akkor a normál ügymenet, hogy ezt elmondod mondjuk a recepción és nem lesz ellene semmi kifogásuk.
2018. júl. 4. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Tudom h már régi a kérdés de ha legközelebb megint erre kerülne sor , akkor szerintem érdemes elmenned az étterembe ott kikérni a pizzát, és ha mindenképp a szálláson szeretnéd elfogyasztani akkor egyszerűen beleteszed 1 szatyorba lehetőleg ami nem átlátszó 😀és egyszerűen felviszed a szobába. Így elkerulheted a magyarázkodást is, csak majd ha elhagyod a szállást ne feledd el levinni és az utcán kidobni.. 😀
2019. szept. 20. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Vagy ha nincs kedved elmenni érte, akkor pl nem a szállodába rendeled hanem pl a szálloda előtt fogod várni a futárt. Ott át veszed, be 1 zacsiba és ennyi.. 😀😀
2019. szept. 20. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ezzel semmi problema. Ehetsz pizzat a szobaban de szolj ha ugy érzed
2019. szept. 20. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!