Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ezzel nem ártanak a kisgyereknek?

Ezzel nem ártanak a kisgyereknek?

Figyelt kérdés
Egyik ismerősőm kirakot közösségi médiára egy olyan videót arról, hogy gyereke kb. 6 éves hogy hogyan feszíti az izmait félmeztelenül. Semmi más nincsen a videon de szerintem ez nem helyes.

2018. júl. 4. 11:32
 1/4 anonim ***** válasza:
16%

Nem ártanak.

Miért ártanának közvetlenül a gyereknek.

Lehet, hogy pár aberrált majd a félmeztelen gyerekre fog recskázni, de ha ez nem érdekli a szülőt, akkor mit ártanának a gyereknek ezzel?

Max nevetségessé teszik, mert egy 6 évesnek nincsenek izmai...

2018. júl. 4. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
86%

Egészében elítélendőnek tartom, hogy a szülő korlátlanul rendelkezhet a gyereke személyiségi jogai felett.

Mielőtt szabályzat lett volna a képek tartalmáról, nekem is volt olyan ismerősöm, aki a három lányát rakta ki hogy milyen aranyosak egymás mellett tök pucéran, és 7-11 évesekről volt szó. Értem én, hogy ő nem akart ezzel semmit, meg nem is érti, hogy milyen következményei lehetnek, de ez nem segít majd szegény gyereken ha az osztálytársak pár év múlva ezekkel a képekkel jelentetik meg az iskolaújságot.

2018. júl. 4. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ártat/Nem?!

Névven végig egy közősségi oldalon az ismerősök-ismerőseit😕

Vagy csak találomra üssőn be nevet...

A mai ifjúság ~8évesek is mit 'posztol' nak?!

Nem csak a szülő 'árthat a gyerekének,a mai világ is'

1 közősségi oldal tagja vagyok,de csak kapcsolattartásra a rokonokkal használom.A személyes adatokat,ki mit csinál NEM érdekel.Én gyakran felfüggesztem a közősségi oldalt is,épp az ilyesmik miatt a "de cuki/de felháboritó" miatt.

2018. júl. 4. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ártani nem árt, de Ödönke nem lesz boldog, ha ezzel találkozik majd a 13 éves legérzékenyebb kiskamasz korában, mikor regisztrál a facebookra.

Huszonévesként nem volt még olyan rég a kamaszkor, pontosan tudom, mekkora különbség aközött, hogy a barátaid aláznak a neten évi egyszer, a születésnapodon, mikor kiteszik az alvás közbeni, részeg, vagy előnytelen képeidet; vagy ha mindezt az édesanyád csinálja, havonta egyszer, és ő full komolyan gondolja, hogy az, amit csinál, aranyos és helyénvaló.

2018. júl. 4. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!