Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha én szorongok, félek az...

Ha én szorongok, félek az emberektől akkor pont hogy az emberek közé kell mennem?

Figyelt kérdés
2018. júl. 4. 15:38
 1/4 anonim ***** válasza:
53%
Igen! Igen! Igen! Csak ne egyből 200ezer ember közé menj, hanem apró lépésekben szoktasd magad az emberekhez. Pl előbb csak 1-2 emberrel beszélgess. Aztán szállj fel egy buszra, amin kevesen utaznak. Aztán egy tömött buszra, stb. Hozzászoksz a helyzetekhez, emberekhez, és egy idő után kioltódik a félelmed.
2018. júl. 4. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Attól szorongunk/félünk, ami ismeretlen, és általában addig, amíg ismeretlen. Ha megtapasztalod, hogy felesleges volt szoronganod bizonyos dolgoktól, mert valójában csak a fejedben létezett vagy volt elnagyolva a körülmény, akkor a szorongás enyhül, egy idő után pedig el is tűnik. Persze a mértékétől függ, hogy milyen hamar. Jól mondja az első válaszoló, nem kell nagy dolgokra gondolni.

Nekem az segít, hogy felteszem magamban a kérdést ilyen szituk elöt: Na jó, mi a legrosszabb ami történhet? Kínos helyzetbe kerülök? Nem fogadnak el? És akkor mi van? Kell hogy érdekeljen ezen emberek véleménye? Fog ez számítani egy hét múlva? Vagy holnap?

2018. júl. 4. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem kell ezt túlerőltetni. Ha a szokásos életmódot éled, tehát jársz suliba/munkába, akkor valószínűleg úgyis találkozol annyi emberrel, amennyi szükséges a fejlődésedhez.
2018. júl. 4. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nyilván... nagy magányodban nem leszel hirtelen szociális.

Hozzászoksz aztán meg majd mosolyogsz magadon...

nem tudom magamból kiindulva én már annyi féle életstílust parát és ellen parát tapasztaltam magamon...ti nem próbáljátok önmagatok megismerni, mire hogy reagáltok, és ha valamitől féltek csak azért is???

Saját magatoknak egy porcelán babák vagytok amit tartogattok...mire is? ÉLünk valameddig, adatnak lehetőségek, és a félelmeink miatt nem csinálunk semmit... de hogy ne is tegyetek ellene, ez számomra rejtély miért... a nagy halálnak tartogatjátok érintetlen lelketeket vagy mi? :D

2018. júl. 4. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!