Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Attól, hogy egy férfi prostitu...

Attól, hogy egy férfi prostituáltakhoz jár még lehet jó ember?

Figyelt kérdés

2018. júl. 5. 00:16
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
31%
Még szép hogy lehet. Miért ne lehetne jó ember?
2018. júl. 5. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
52%
Igen.
2018. júl. 5. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
45%
Persze a kettő nem zarja ki egymast.
2018. júl. 5. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
40%
Attól függ, hogy van-e családja.
2018. júl. 5. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
19%
Aki prostihoz jàr az tehetős fèrfi,mert a prosti simàn elkèr önmagàèrt 25.000 forintot 1 óràcskàra.
2018. júl. 5. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
54%
Nem, aki prostihoz jár az feltétlen gyerekeket eszik.
2018. júl. 5. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
41%

Hát komoly problémái lehetnek ha ilyen mélyre süllyed.

Valószínűleg az önbecsülése, önbizalma a béka feneke alatt van, vagy hihetetlenül buta.

Rossz embernek nem mondanám csupán ennyitől, de ha feleség mellett jár akkor nagyon is borzasztó.

2018. júl. 5. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
34%
A szememben nem. Nem akarnám hogy közöm legyen olyan férfiakhoz, akik emberi testeket bérelnek ki használatra pénzért.
2018. júl. 5. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
41%
Miért, szerinted a prostituáltak mind gonosz, bűnös lelkek? Vagy csak azok a férfiak, akik hozzájuk járnak?
2018. júl. 5. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
44%

Gondolj bele.. Plvan csaláeja nézzünk egy családos. A prostit leoltják mert prosti és akkor rosz ember,de a pasirol nem gondolnak semmit. Pedigha úgy nézzük, képes kifizetni marha sok pént arra,hogy szeretkezzen egy idegen nővel, úgy hogy azt a pénzt a családjára,vagy akár a gyerekére költené.aztán meg haza,hozzájuk,ahol a gyerek felnéz apucira, mikozben lehet anyuka azon aggódik,hogy nem elég a fizetés a számlára.

Nekem nem az jut eszembe ,hogy rosz ember,csak az hogy undoríto..

Fölleg,hogy aztán az olyan emvesz szö egel a prostikra ,hogy miért van ennyi stb.nem lenne ennyi,ha nem lenne rá ennyi igény.

Amúgy az a baj,hogy ha pl egy férfi tudja egy másik férfiről,hogy prostihoz jár,akkor jaj de király vagy haver..ha meg egy pasi megtudja,hogy egy nő megy mondjuk pasihoz szeretkezni ingyen,mert férfi prostik nem nagyon vannak,akkor persze ő egyből szar ember lesz.

Én ha tudom egy férfiról,hogy képes pénzt adni a sexért,mert annyira szüksége van rá,én arra úgy nézek mint a drogosokra.

És én nem bizok olyan emberben. Szerintem az olyan könnyü szerrel megcsalja a párját.

2018. júl. 5. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!