Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Túl jószívű vagyok, hogyan...

Túl jószívű vagyok, hogyan változzak meg?

Figyelt kérdés
Ismerek egy srácot, akivel kb 2 hónapja kezdtem el számítógépes játékokat játszani. Sokat beszélgettünk az egyik játék beli karakterről, hiszen mindkettőnknek ő a kedvence, és hogy sajnos lemaradtunk róla. Aztán mai nap bejelentette a játék twitter oldala, hogy hajnali 2-től 24 óráig elérhető a karakter 4000 ft-ért. Konkrétan majdnem szívrohamot kapott. Viszont bankkártyáján nem volt pénz, tizedién jön neki az első fizetése a nyári munkából. Szóval kölcsönért 4000 ft-ot, és majd fizetéskor megadja. Megadtam neki, hiszen tudom mekkora dolog, hogy élete karaktere újra bent van limitált ideig 1 év után. Sajnos ezzel az összeggel már simán átverhetnek, és mivel nem annyira ismerem a srácot, ezért nem tudom, hogy meg fogja-e adni. Nem egy nagy összeg, de azért jó lenne visszalátni. Már egyszer vertek át 1000 ft-al, de azt elengedtem, nem ér annyit a barátságunk ott. Viszont látjátok, hogy eléggé manipulálható ember vagyok és erről le szeretnék szokni. Egyszerűen megesett a szívem a gyereken, mert tudom milyen érzés éppen nem lenni a kártyádon pénznek ilyen helyzetben. Viszont másrészt nem akarom kidobni csak úgy az ablakon. Mit lehet tenni ilyen esetben, hogyan legyek "gonoszabb"?

2018. júl. 5. 00:17
 1/9 anonim ***** válasza:
🤦🏿🤦🏿🤦🏿
2018. júl. 5. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Fallot3ban gyakorold a parasztságot, és később az életben is menni fog ez a két rövid szócska... BOCS NEM.
2018. júl. 5. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
2-es pont ezt szoktam mondani, de most valamiért még sem sikerült ezt mondanom, mert már előtte felkutatta az egész ismerős körünket.
2018. júl. 5. 00:24
 4/9 anonim ***** válasza:

Én is ilyen vagyok mennyi dolgot vettem már másnak de szinte semmit sem kaptam vissza.

Egy barátomnak szülinapjára megvettem az atk evolved összes dlcjét. Mondta majd meghálálja stb erre a szülinapomra annyit se írt hogy boldog szülinapot. De utána dicsekedett hogy xynak megvette a gta 5öt.


Volt páromban megbíztam, lehúzta az összes pénzem steamen majdnem 600ezret. 3 hónapba telt mire visszaadta családi nyomásra.


Én a szülinapom óta, hogy én mindenkinek mennyi mindent vettem de semmit sem kaptam csalódtam.

Amúgy fortnite skin? :d Én is megveszem de magamnak :)

2018. júl. 5. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Igen, jön a red knight, álomskin :D Hát remélem visszakapom :\
2018. júl. 5. 00:28
 6/9 anonim ***** válasza:
Ha nem a red knightot de a seasson passt kérd vegye meg ;)
2018. júl. 5. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Az nem kell, csak a red knight :D
2018. júl. 5. 00:30
 8/9 anonim ***** válasza:

Szavazz neki bizalmat és 10.-én (ill. az utalás miatt plusz pár nap) meglátod mi lesz. Amugy ha jól tudom vissza tudják nézni a beszélgetéseket -már ha van ennek írásos nyoma a játékon belül, akkor jelentheted és zárolják az acc-ot.

Addig viszont ne agyalj, elég korrektek a játékmániások szerintem, ha nem nem akarná megadni akkor úgy kérte volna. Legalábbis nekem az a tapasztalat.

2018. júl. 5. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Akkor jó, nem agyalok rajta addig :D
2018. júl. 5. 00:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!