Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha rasszista vagyok rossz...

Ha rasszista vagyok rossz embernek számítok? (nem minden nemzet után)

Figyelt kérdés

2018. júl. 5. 00:29
 1/8 anonim ***** válasza:
nem feltétlenül számit hogy neonáci vagy vagy nem
2018. júl. 5. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
21%
Szerintem minden rasszista az! Mert akár hogyan is nézzük, egy adott emberi "fajt" utálsz/gyülölsz! Tehát gyülölöd az adott "faj" ártattlan embereit (gyerekek)és aki nem szereit az embereket az jó ember nem lehet! Én azért egy kicsit magamba néznék és elgondolkodnák, hogy tettek-e olyat velem ami maradandó? Azért mert pl egy roma származású nyakon vágott attól még nem biztos, hogy a többi is azt fogja csinálni, értsd jól lehet nem is rasszista vagy, csak kifejezetten egy embert utálsz abból a "fajból"! Ha pedig nem így van, akkor tényleg nézz magadba!
2018. júl. 5. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
61%

A rasszizmus egy faji diszkrimináció ami negatív és elítêlendő.Az embert nem a bőrszíne határozza meg.A másik véglet amikor mindenki jó és túl nagy a bizalom.


Szerintem ha dgyszerűen a tudatosan állsz az emberekhez akkor már nem csak fekete fehér lesz a világ.Hogy ettől jobb lennél e?

Sohasem ez a kérdés.De ha mindenkêppen választ akarsz, igen.

2018. júl. 5. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%
Igen, HA finn vagy.
2018. júl. 5. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
11%

Ha arra gondolsz, hogy utálod a cigányokat, azzal semmi baj nincsen. Amikor egy csoportban 10-ből 8 egyén selejtes, akkor törvényszerű, hogy utálatot keltened maguk felé.


Ahogy egy ismerősöm mondja, én tapasztalati alapon vagyok rasszista.

2018. júl. 5. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ugye tudod, hogy a nemzet nem egyenlő a rasszal?
2018. júl. 5. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Rossz tulajdonság, nyilvánvalóan fantazma következtében vagy felsőbbségi komplexus. De ettől senki nem lesz rossz ember. Gyarló és rossz nem ugyanaz. De fordítsuk meg: Cortez állítólag nagyon vallásos volt. Mussolinit pedig mind ismerjük tudjuk milyen ember volt de rasszista az nem volt, azt nem lehet mondani. Kell még valamit mondanom?
2018. júl. 5. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 he84 ***** válasza:
A rasszizmus soha nem jó! Páran itt helyesen elmondták, hogy miért nem. Na meg akik rasszisták, azok sajnos általában szűk látókörű, merev és nehezen elgondolkodó emberek, akik nem hajlandóak változni az ügyben kicsit se és könnyebben megszólják, leszólják a másikat. Még az olyanokat is, akik szintén fehérek (én is) és kiállnak a többi fajta emberért. Mindez részben saját tapasztalat, részben meg amúgy is így van. Persze tisztelet a kevés kivételnek.
2018. júl. 5. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!