Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Van rajtam kívül más is, aki...

Van rajtam kívül más is, aki imád elázni a szakadó esőben? 18/f

Figyelt kérdés
egyszerűen imádom amikor megyek valahonnan hazafelé, és elázom. Valahogy olyan jó érzés a csurom vizes ruhákban

2018. júl. 5. 21:17
 1/9 anonim ***** válasza:
49%
Én is imádom, de leginkább a hangulat miatt.:)
2018. júl. 5. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
10%
Bármennyire sokan vannak azok, akik ezt negatívan élik meg, de én is szeretem az esőt. Adott esetben igen, az sem zavar, ha elázom. Azért az illatért meg, ami esőben szabadul fel azt egyszerűen imádom! :D
2018. júl. 5. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
10%
Reggel munkába menet nem a legjobb szrrá ázni :D eddig egyszer áztam el úgy jó rendesen, minta medencébe ugrottam volna ruhástól. És baromi jó volt :D kezdetben kellemetlen volt, hogy a pofamba esik az eső de utána kb mint ha zuhanyoznék. Még gimibem volt, osztálytársakkal kilógtunk, egy eléggé dombos vidéken voltunk és felmentünk az egyik domb tetejére, onnan meg gyönyörű volt a kilátás :) + a csajok melltartóban rohangáltak :P szóval jah, kellemes emlék.. :)
2018. júl. 5. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
73%
Akkor összekötheted a mosást a mosakodással. Menj ruhástul zuhanyozni...
2018. júl. 5. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
37%
Igen, isteni érzés esőben állni, sétálni, kivéve ha nagyon vadul esik és neked meg fontos dolgod lenne.Minden más esetben nagyszerű élmény. 😊
2018. júl. 5. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
85%
Ha már hazafele tartok akkor én is imádom.
2018. júl. 6. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
25%
Hangulat függő. De amúgy jóféle is tud lenni.Ennél már csak a sárban dagonyászás a jobb móka.
2018. júl. 7. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Hát volt,hogy hazafelé menet elkapott az eső,igaz talpig kosztümben voltam! Furcsa,de egyáltalán nem bántam, Sőt,jóleső èrzès volt!
2018. júl. 13. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Vietnámba, 30 fokban és 90 százalékos páratartalomnál, meleg esőben jó volt elázni. Amugy nagyon nen szeretrem.
2018. júl. 15. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!