Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi történt velem? Mi lehet az...

Mi történt velem? Mi lehet az oka ennek? Egyáltalán fog ez változni?

Figyelt kérdés

16 éves vagyok. Eddig legtöbbször a fiatalabb lányok jöttek be, de azért volt kivétel. Pár hónapja viszont megismerkedtem egy 19 éves csajjal akivel kavartunk egy darabig, míg ki nem derült, hogy csak addig kellettem neki, amíg nem talált magának valakit. De ez most mind1.

A lényeg az, hogy mostmár alig tudom elképzelni, hogy fiatalabb lányok felé vegyem az irányt, mert valamiért a 19-20 éves korosztály a hatalmába kerített. (Igen, éppen pár napja zúgtam bele egy másik 19 éves lányba...) és valszeg azért, mert komolyabb kapcsolatra vágyok, amit még egy gyerek SZERINTEM az én korosztályomban nem adhat meg (személyes vélemény). Nem tudom mit kéne ezzel kezdeni, mivel az ilyen korúaknak nem egy 16 éves kölyök kell, bármennyire is legyen az érett vagy komoly. :/



2018. júl. 6. 23:33
 1/3 anonim ***** válasza:
57%
Tini kategória egyel lentebb
2018. júl. 7. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
71%
Azzal gyere össze,akivel tudsz,tökmindegy. Amikor én voltam tizenéves (qrva rég volt),akkor nekem is idősebb nőim voltak... ;-)
2018. júl. 7. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha kor szerint keresel barátnőt, az azért elég gyerekes. Meg ha gyerekesnek titulálod a korosztályod. Szerintem hagyd ezt a kor témát, a szerelem nagyon nem függ ilyen apróságoktól. Mellesleg nagyon tévedsz, ha szerinted egy 19 éves alkalmasabb egy komolyabb kapcsolatra, mint egy 16 éves. Kb. ugyanannyira alkalmasak, mindkettő abban az életszakaszban van, amikor még tanul (bár a 19 éves nem sokáig, ez később problémákhoz is vezethet), bulizik, nem gondol még családalapításra.

Saját példám: 16 évesen összejöttem egy fiúval, komoly kapcsolatnak nevezhető volt, 1,5 évet voltunk együtt. Most 19 vagyok, és nem gondolom, hogy komoly kapcsolatra lenne szükségem, egy jó szexkapcsolat is megfelel, majd 23-25 évesen fogom úgyis csak megtalálni azt, aki a férjem lesz (úgy érzem), addig minek áltassak másokat?

2018. júl. 7. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!