Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért érzem rosszul magam...

Taisho kérdése:

Miért érzem rosszul magam sikeres emberek társaságában?

Figyelt kérdés
2018. júl. 10. 18:29
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom mert te nem érzed magad annak, így szembesülsz a saját kudarcoddal. Ha sikeres embernek érzed magad, és emellett is, akkor ötletem sincs.
2018. júl. 10. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
39%
Mert irigy vagy. Az irigység a 7 főbűn egyike. Szokj le róla. Vagy max arra motiváljon, hogy tanulj többet, dolgozz többet, hogy sikeresebb legyél.
2018. júl. 10. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
47%
Ez tényleg egy releváns érvelés hogy egy mesekönyvben leírták hogy az irigység a 7 fő bűn egyike és ezért ne csinálja? XD
2018. júl. 10. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Kedve kérdező, ilyenkor gondolj arra, hogy társaságban mindenki a legjobb oldalát igyekszik hozni. Nem tudhatod, hogy valójában milyen az adott ember élete.


Mondok egy példát, én orvos vagyok, jól keresek, 3 év munkával sikerült 7 millió forintot megtakarítani. Továbbá sikerült bejárnom fél Európát, több mint 20 európai országban voltam eddig. Mostanában volt pár alkalmi kapcsolatom és alig várom, hogy találkozzam a nagy ő-vel.


Akkor ezt most leírom kicsit másképpen. 19 éves koromtól hülyére tanultam magam, volt olyan, hogy enni sem tudtam annyira nehéz volt az egyetem. Egyetem után igaz, hogy a választott szakomban volt hogy 500 ezret kerestem havonta, de annyira stresszes volt, hogy totál kiégtem és szakott kellett váltanom. Ami a nőket illeti még életemben nem volt komoly párkapcsolatom és már nem egyszer az öngyilkosság fogalmazódott meg a fejemben emiatt. Ó és a külföldi utazások úgy néztek ki, hogy potyautasként csatlakoztam apához-anyához.


Érted? Mindent le lehet festeni jól és rosszul is, lehet, hogy az, akivel beszélsz ugyanolyan szerencsétlen mint te.

2018. júl. 10. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!