Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Emlékszem gyerekkoromból egy...

Emlékszem gyerekkoromból egy vörös hajú szeplős lányra aki vigyázott rám - mindenki letagadja, vajon miért?

Figyelt kérdés

Úgy 2-3 éves lehettem, csak emlékképeim vannak...

Így visszagondolva 20-30 éves lehetett (a jellegzetes külseje miatt nem keverhetem össze senkivel), valószínűleg vigyázott rám, mint bébiszitter, vagy apám szeretője volt (aki amúgy nem élt velünk, de néha meglátogatott).


Mivel nem volt semmi kézzel fogható dolog (se kép, semmi egyéb), illetve mindenki letagadta, én is azt hittem, valami filmből emlékszem rá, vagy ilyesmi... de találtam hosszú vörös hajszálakat a mesekönyveimben, és így már kezdem érezni, hogy nem vagyok bolond...


Mégis mi lehet az oka, hogy mindenki letagadja? - A nem vált be gondolom kevés hozzá... apám kavarhatott vele, vagy történhetett vele valami...?

27/F


2018. júl. 10. 20:27
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
48%
Lehet a testvéred volt.
2018. júl. 10. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
88%
Aranyos sztori de ezt mi mégis honnan a búbánatos villámdobálós jóistenből tudjuk?
2018. júl. 10. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
55%
Drogokkal és hipnózissal akarták törölni az emlékeidet, mert egy szupergazdag családtól raboltak el, de ezek szerint elcseszték az emlékek módosítását. Ezért inkább tagadnak mindent.
2018. júl. 10. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Az oka valószínűleg az, hogy nem köthető hozzá kellemes emlék. Ez alatt érthetjük azt is, hogy szerető volt, a testvéred nem hiszem (bár nem tudom mennyi idősek a szüleid, de nem annyira reális, hogy húszon évek legyenek a gyerekek között. Lehet valami távoli rokon, aki meghalt, stb. Sokminden történhetett. Nézegess családi albumokat (akkor még nagy divat volt) ha nem látod azokban, valószínűleg apud szeretője volt.
2018. júl. 10. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
78%
27 évesen mesekönyv hajszállal Nemááááááá
2018. júl. 10. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

A szüleim 28, 30 évesek voltak, nem lehet testvér, sem rokon (nincs vörös hajú sem a családban, sem az ismerősök között).

Szomszédra is gondoltam, de szintén, miért is tagadták volna le, hacsak nem valami hülyeséget csinált...


Ja és igen, a mesekönyveim megvannak - kisgyerekkorom óta a szekrény hátsó polcán álltak... Miután a napokban az egyiket kivettem, és átlapoztam, találtam egy hosszú vörös hajszálat, ekkor a többit is átlapoztam.

Fénykép sajnos nincs, és iratok sincsenek.

2018. júl. 10. 20:44
 7/17 anonim ***** válasza:
16%
Betti a csúnya lány?
2018. júl. 10. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
"Elraboltak" - na igen, ez lenne a legjobb magyarázat, főleg, hogy kettesben játszottunk, és sok mesét olvasott... tehát nem rémlik, hogy a szüleim ott lettek volna :)
2018. júl. 10. 20:46
 9/17 anonim ***** válasza:
0%

Azta, 27 évesen írja valaki (valószínűleg poénból), hogy elraboltak, te meg el is kezdesz agyalni rajta? Ne már...

A csaj valószínűleg vagy tényleg valami filmbeli téves emléked vagy pl egy akkori szomszédotok, aki néha-néha vigyázott rád, de erre miért emlékezne bárki is 25 évvel később? Nem életbevágó infó. Egyébként a te emlékeid sem megbízhatóak ennyi idő távlatából, bármennyire is erősnek érzed őket. Én is váltig állítottam még 12 évesen is, hogy valaki rendszeresen üldögélt a kádunk szélén kiskoromban (2-3 évesen szintén), pedig nem volt ott senki.

A hajszál meg akárhonnan odakerülhetett, egy ilyen apró dolog nem bizonyíték semmire, pláne 25 év után.

2018. júl. 10. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
84%
Lehet, hogy össz-vissz néhány órát láttad csak, valami random kislány a környékről, ezért nem emlékeznek rá.
2018. júl. 10. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!