Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Napi hány csokoládét esztek meg?

Napi hány csokoládét esztek meg?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy rossz kategória, de se nem fogyókúra, se nem egészség, szóval nem volt jobb ötletem, hova tegyem.


Anorexiából gyógyulok, most tanulok újra "étkezni". Mindenből eszek, ami szükséges (Vitaminok, fehérje, egészséges zsírok,stb.) . Napi egy szelet csokoládé elfogy ebéd után (de, ha nagyon meleg van, ezt 1-2 fagyi váltja fel) és megesik, hogy délután vagy délelőtt 1-2 kocka is becsúszik mellé.


Egy "Átlag ember" csokifogyasztása érdekelne; nem tudom, hogy, ha majd visszanyertem az eredeti testsúlyom, a fent említett csokimennyiség notúrius fogyasztása soknak számít e.



2018. júl. 11. 13:41
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
70%
minimális, napi egy kocka max, nem vonz
2018. júl. 11. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
87%

Napi 1-2 kocka minőségi étcsoki.

Néha előfordul, ha rossz kedvem van, hogy elszalad a ló és lecsúszik az egész tábla, de az már nem egészséges.

2018. júl. 11. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
87%
Semennyit, nem eszek csokit.
2018. júl. 11. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
89%

Nyugodtan megeheted az egy szelet csokit, a fagyit és a délutáni pár falatot is, szerintem ez nem sok. Mások chipset, cukrot, mogyorót esznek és rengeteg cukrozott üdítőt isznak. Ha megkívánsz egy kis édességet, ne csinálj belőle problémát.

Remélem, hogy meggyógyulsz! Sok sikert!

2018. júl. 11. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 Metionin ***** válasza:
89%
Napi? Havonta 1 tábla, de sokszor csak ilyen 2-3 havonta megkívánom és veszek egy Bountyt. Magamnak nem veszek táblás csokit, ami van azt általában kapom, elfogy, kapok még egyszer, így megy.
2018. júl. 11. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
77%
Régebben képes voltam fél táblákat is megenni, de most már 1 kocka a max.
2018. júl. 11. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
77%
Változó, van, amikor semennyit, van, amikor egy egész tábla is lecsúszik (pl. menses idején jobban kívánom).
2018. júl. 11. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
83%
Van, hogy hónapokig nem eszek, aztán hetente fél táblát. Ez szokott váltakozni.
2018. júl. 11. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
72%
Nincs "napi". Ha évente 1-2 alkalommal eszem ilyesmit, tán már sokat mondtam. Semmi fogyókúra, csak eszembe se jut, hogy ilyesmi létezik.
2018. júl. 11. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

jelina72 nevű felhasználó válasza:


Nyugodtan megeheted az egy szelet csokit, a fagyit és a délutáni pár falatot is, szerintem ez nem sok. Mások chipset, cukrot, mogyorót esznek és rengeteg cukrozott üdítőt isznak. Ha megkívánsz egy kis édességet, ne csinálj belőle problémát.


Remélem, hogy meggyógyulsz! Sok sikert!



A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 39%-ban hasznos válaszokat ad.


*******



Nagyon szépen köszönöm! :)


A többiek válaszától viszont kissé megijedtem, mert baj lehet velem, ha ennyien esznek ritkán csokit én meg napi szinten. :O

2018. júl. 11. 15:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!