Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Normalis ilyenkor ezt erezni?

Normalis ilyenkor ezt erezni?

Figyelt kérdés

irgyelni ha vkinek szep a kinezete de a belsoje gaz ellenben de megis lehet kapcsolata csak mert a kulsoje okes..


20/l



2018. júl. 11. 19:28
 1/4 anonim ***** válasza:

Normálisnak normális, hogy irigykedsz az ilyenekre, okod viszont nincs rá. Önmagával- és a párjával szemben igényes ember nem kizárólag az alapján fog társat választani, hogy a másik hogy néz ki. Jó külsőre önmagában nem lehet alapozni egy kapcsolatot.


Kevéssé igényes emberekből meg nem mindegy, hogy hányat találnak a kérdésedben leírt "kívül szexi - belül semmi" típusú csajok? Egy igénytelen párral - érdemben - semmivel nem lesz előrébb, mintha nem lenne kapcsolata.

2018. júl. 11. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem nem normális dolog az irígység. Magaddal törődj ne másokkal...
2018. júl. 11. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
szanalmas az egesz, most aki ronda annak nem lehet parja de ha vki egy szep ember elneznek neki minden viselkedest :/
2018. júl. 11. 19:44
 4/4 anonim ***** válasza:

Figyelj, én nem fogom azt mondani, hogy csúnya vagyok, ezért ebből a szempontból nem tudok mit mondani. De pont ennél fogva akadt ki mindenki, mikor összekeveredtem a párommal. Előtte nem volt soha senkim, mert válogatós voltam. Igen, akkor még külső szempontjából is, de belső alapján nem találtam senkit. Aztán jött a párom. A kis Barbie baba, akinek előtte senki nem volt jó, két hét alatt összejött egy addig nem ismert punk gyerekkel, akit a nőneműek nagyrésze messziről elkerült, mert hogy "hogy néz már ki". Itt mindenki elkönyvelt elmebetegnek, vagy egyszeri pár hetes kirohanásnak, amiért senkim nem volt, biztos nem bírtam tovább, stb. Ennek már több éve.

Nem a külseje fogott meg. Nem is figyeltem. Barátilag közeledtünk egymáshoz, így csak a belső tulajdonságaival foglalkoztam. És idővel így szerettem meg. És habár tisztában voltam és vagyok is a külső "hibáival", soha nem érdekeltek. Azóta akik együtt látnak minket azt mondják, ilyen boldog és összetartó párt nem nagyon láttak még.

A külső nem számít. Azzal bármi történhet. Nem marad meg örökké. De ami belül van, az mindig ott lesz.

Jönni fog az igazi. Akinek nem az lesz a fontos, hogy külső szemszögből mennyire vagy vonzó. Mert az is csak divat.

2018. júl. 11. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!