Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit gondolnátok rólam hogyha...

Mit gondolnátok rólam hogyha megtudnátok hogy nem tudok megbízni a nőkben?

Figyelt kérdés

Nem gyűlölöm őket, nem is szeretnék senkit se bántani. Biztos vannak rendesek is. De már úgy vagyok vele hogy nem éri meg kockáztatni. Eddig édesanyámon kívül minden kapcsolatom és tapasztalatom a nőkkel negatív volt. Vagy kihasználtak és átvertek az elejétől fogva, vagy az első lehetőségnél eldobtak volt hogy egy tárgyi dologért.

Ezért mondom, hogy nem neheztelek kollektíven a nőkre, de túl sokáig mondogattam magamnak hogy "nem mindenki ilyen" és arra jutottam egy olyan pontra hogy nem tudom hogy már elhiszem-e. Inkább nincs kedvem kísérletezgetni, mert minden egyes próbálkozásomra valamilyen szempontból negatív következmény vár. Anyagilag, érzelmileg vagy a többi kapcsolatomat tekintve.


De sokszor megkapom a kérdést hogy miért nem randizok vagy keresek barátnőt. Viszont az őszintét megmondani félek, mert biztos vagyok benne hogy valami szemétláda nőgyűlölőnek lennék elkönyvelve. Pedig nem vagyok az. Nincs semmi bajom velük, csak már nem merek bármilyen támadási felületet adni a számukra, mert eddig mindig éltek is vele. Az pedig egy normális emberi kapcsolatban elkerülhetetlen.


2018. júl. 11. 20:23
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem senkit sem érdekel. Ha nem akarsz nőkkel kapcsolatot, akkor nem alakítasz ki, és kész...
2018. júl. 11. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ennyi. Így kéne lennie. De a legtöbb ember nem tud leszakadni a témáról. Pedig nem érzem magam olyan unalmas embernek akivel másról ne lehetne beszélni.
2018. júl. 11. 20:53
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem is vágysz párkapcsolatra? Vagy vágysz, de a félelmed és bizalmatlanságod erősebb?
2018. júl. 11. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Inkább az utóbbi. De nem azt mondom hogy félek. Inkább úgy érzem, hogyha össze is jön akkor se érné meg.

Mintha szeretnél egy terméket, de egyszerűen alapból drága és mellé még annyit veszíthetsz ha megveszed hogy inkább lemondasz róla.

2018. júl. 11. 21:31
 5/8 anonim ***** válasza:
34%
Azt, hogy teljesen igazad van.
2018. júl. 11. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Én ugyanigy vagyok csak a pasikkal. Egy bozonyos durva eset miatt egyikbe se bízok,sőt kerülöm őket.

Nem hiszem hogy sokat gondolnának rollad ezügyben. Ha nem akarsz párt,akkor nem és kész.

Engem pl lezbinek hisznek,meg csesztetenek hogy férfigyülő vagyok. Ami nem iagzán igy van,csaka zért ért egy trauma ami azt váltja ki,hogy rosszúl érzem magam férfi közelébe,és ha valamilyen akár csak egy sziát kell feléjük intézzek,nem megy.lebánulok,dadogok,hanyingerem lesz,és elrohanok. Kb mintha egy gyilkos ápna elöttem.

Lehet rollad is vagy gondolnak olyat hogy meleg vagy,vagy ilyesmik,de sztem ha nem hangsulyozod akkor nem is veszik észre és nem is törödnek vele.

2018. júl. 12. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
6-os ez azért durva. Nem tudom elképzelni se milyen lehetett ez a trauma. Nekem semmi ilyesmi nincsen. Én el is tudok beszélgetni velük. Beszélgetünk, el is nevetünk néha. Nem akarom hogy elkerüljenek vagy nekem el kelljen őket kerülni. Munkahelyen se zavar nők jelenléte, amíg nem vagyok nekik kiszolgáltatva. Pusztán magánéletembe nem merem bevonni őket. Nem akarok semmilyen formában kiszolgáltatott lenni irányukba.
2018. júl. 12. 23:00
 8/8 anonim ***** válasza:

Mind a két nemnél vannak ilyenek. Én lány vagyok, még nem volt senkim. Szeretnék, de mindig úgy érzem, csak azért beszél velem valaki, hogy megfektessen. Ezt vagy tudtomra adja, vagy épp eltávolodik, amikor rájön, hogy szűz vagyok.

Én bízok benne, hogy fogok találni valakit, akiért megérte az összes sérelem. Ha keresgetsz egy picit, és ismerkedésnél vagy a kapcsolat elején nem engeded magad kihasználni, úgyis elmegy az, akinek csak emiatt kellettél.

Egyébként anyagiak alatt azt érted, hogy pénzes vagy, és ezért hajtanak rád? Akkor próbálj olyan lányt találni, akinek szintén nem kell spórolgatnia, egy anyagi szinten vagytok és kevesebb az esélye, hogy arra megy.

2018. aug. 3. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!