Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Emberek » Emberi tulajdonságok

A kérdés

Szerintetek ennek a gyereknek mi baja van?

https://www.youtube.com/watch?v=5xGqw9DNr4A

Nem tudom eldönteni, hogy miért rak ki valaki ilyen nőgyalázó videót. Főleg ha így néz ki ő maga is.. szerintetek ennyire nincs képben önmagával? vagy csak szimpla gonoszság?

Keress kérdéseket hasonló témákban: megalázás, szánalmasság

júl. 11. 23:19  Privát üzenet  

A válaszok
Elég idiótának tünik

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 74%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/7Időpont júl. 11. 23:41 Privát üzenet
Mi van, megkertek, hogy reklamozz egy videot? Normalis ember nem kattint egy ilyen szovegre...

A válasz 64%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 67%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/7Időpont júl. 12. 01:48 Privát üzenet

Az, hogy nem látott még nőt. Azért egy akkora hajlenövés nem a világ vége, nem is értem, hetente kéne talán festetni?(B. Nagy Réka)

Leszólt mindenkit, hogy "kövér", ez mondjuk a Csizmadia Gabriellánál nem tudom hogy jutott eszébe, de ezt amúgy a többire sem mondanám.

A Végh Dóri hajára is beszólt, neki is göndör haja van, nem tudja az milyen?...

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 85%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/7Időpont júl. 12. 09:31 Privát üzenet
Maradjunk annyiban, hogy a gyereknek nem a foga fáj...

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/7Időpont júl. 12. 12:55 Privát üzenet
Hogy ne bántsam nagyon, ő csak egy szereplési kényszerrel megáldott idióta...

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 73%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/7Időpont júl. 12. 15:36 Privát üzenet
Pont a leg ergyább csaj jön be neki ,szóval nincs itt semmi gond csak ilyen az ízlése.

A válaszíró 55%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/7Időpont júl. 30. 20:42 Privát üzenet
Ő csak egy újjabb wanna be vlogger ,körübelül 4 másodpercig bírtam nézni a csóka hasmenését.

A válaszíró 57%-ban hasznos válaszokat ad.
# 7/7Időpont júl. 30. 23:49 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Az egész életem egy hazugság és fogalmam sincs, hogyan másszak ki ebből az egészből, sőt, talán nem is akarok eléggé?
Van még rajtam kívül más is aki nem kapta meg a magyarországon kötelezően ránkerőszakolt védőoltásokat és ennek ellenére köszöni jól van? 19f
Hogyan javítsak ezen, van értelme ennek a szenvedésnek?
Mit gondoltok ennek az eladónak a hozzáállásáról?
Miért nem gondolkodik sok szülő, hogy nem kéne olyan nevet adni a gyereknek, ami a vezetéknévvel iszonyat gáz?
Ti engedélyeznétek a melegeknek az örökbe fogadást? Ha igen akkor megadnátok egy gyereknek ( akinek azért már vannak elképzelései) mondjuk 6-7 évesnek, hogy eldöntse, akar e meleg párral élni?

Kérdések az Emberek rovatbólKérdések az Emberi tulajdonságok rovatból

Minden jog fenntartva © 2018, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Sitemap | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!