Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek ennek a gyereknek...

Szerintetek ennek a gyereknek mi baja van?

Figyelt kérdés

https://www.youtube.com/watch?v=5xGqw9DNr4A


Nem tudom eldönteni, hogy miért rak ki valaki ilyen nőgyalázó videót. Főleg ha így néz ki ő maga is.. szerintetek ennyire nincs képben önmagával? vagy csak szimpla gonoszság?



2018. júl. 11. 23:19
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Elég idiótának tünik
2018. júl. 11. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
58%
Mi van, megkertek, hogy reklamozz egy videot? Normalis ember nem kattint egy ilyen szovegre...
2018. júl. 12. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Az, hogy nem látott még nőt. Azért egy akkora hajlenövés nem a világ vége, nem is értem, hetente kéne talán festetni?(B. Nagy Réka)

Leszólt mindenkit, hogy "kövér", ez mondjuk a Csizmadia Gabriellánál nem tudom hogy jutott eszébe, de ezt amúgy a többire sem mondanám.

A Végh Dóri hajára is beszólt, neki is göndör haja van, nem tudja az milyen?...

2018. júl. 12. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Maradjunk annyiban, hogy a gyereknek nem a foga fáj...
2018. júl. 12. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Hogy ne bántsam nagyon, ő csak egy szereplési kényszerrel megáldott idióta...
2018. júl. 12. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Pont a leg ergyább csaj jön be neki ,szóval nincs itt semmi gond csak ilyen az ízlése.
2018. júl. 30. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ő csak egy újjabb wanna be vlogger ,körübelül 4 másodpercig bírtam nézni a csóka hasmenését.
2018. júl. 30. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!