Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Egyik lány ismerősöm vörös...

Egyik lány ismerősöm vörös hajú és zöld szemű és 163cm, és nem hiszi el h szép, hogyan öntsek belé önbizalmat?

Figyelt kérdés

mindig a súlyával van elfoglalva és nem fogadja el magát,pedig szerintem abszolut nincs baj vele hisz megvan mindene alakra is,meg szerintem különleges,de ez hogy van lányoknál?

17/F


2018. júl. 12. 00:51
 1/2 anonim válasza:

Segíts neki elérni azt a külsőt, amivel elégedett lenne!

Nem biztos, hogy fogynia kell ehhez, lehet inkább izmosodnia, formásodnia. Nem kell elfogadnia magát, lehet dolgozni is rajta.

Ha nem csak a súlya zavarja, lehet venni másféle ruhákat, smink, haj stb. Értem, hogy fiú vagy és nem is feltétlenül fogadja el az ilyen jellegű segítséged, de valahogy vezesd rá.

Nincs annál nyálasabb és unalmasabb (számomra) annál, ha valaki győzköd arról, amit én nyilvánvalóan nem úgy látok.

Elhiszem hogy szép és csinos és számodra főleg tökéletes, de a hangsúly azon van, hogy neki mi az ideálja saját magára nézve.

2018. júl. 12. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ha büszkélkedne, hogy ő milyen jó csaj és imádja magát, akkor is különlegesnek tartanád?

Nem kell megváltoztatnod a szerénységét (nem is hagyná valószínűleg), pontosan ezzel fogja behálózni a neki megfelelő férfit - talán már meg is tette. Egy visszafogott szép lány sokkal vonzóbb a harsány, magabiztos szép lányoknál.

Ha azt akarod a tudtára adni, hogy NEKED tetszik, mondd el neki őszintén. "Én gyönyörűnek és különlegesnek tartalak téged". Ez attól függően fogja befolyásolni az önbizalmát, hogy mennyire tart téged.

2018. júl. 12. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!