Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek ez normális dolog?

Szerintetek ez normális dolog?

Figyelt kérdés

Hogy érthető legyen a legelején kezdem.

A vásosban ahol élek a bolt elött van egy fagyizó és mellette van egy külön hely székekkel asztallal. Oda szoktak az emberek járni kávézni és fagyizni. De a kávét csak a dohány boltban lehet venni ami a bolt mellett van. (hogy még érthetőbb legyen) Nekem ezzel az egésszel csak az a bajom hogy a párom elég sűrűn ott kávézik. Szokott is beszélgetni a fagyi árus csajjal és annak a barátnőjével aki a fagyi árushoz jár néha beszélgetni. De a párom azt mondja hogy nem akar semmit a csajoktól csak beszélgetni szokott velük. Meg hogy csak a társaság miatt jár oda. De nekem az a leggyanusabb hogy egy nap többször is oda megy. Órákig ott van.

De lehet hogy ez csak nekem fura hogy egy fiu lányokkal barátkozik.



2018. júl. 12. 01:03
 1/3 anonim ***** válasza:
Csak neked fura. A barátaim kb. fele fiú, fele lány. Tekintve, hogy amikről beszélgetünk, azoknak semmi köze a nemiséghez, nem értem, miért kéne foglalkozni azzal, mi van a barátaim lába között.
2018. júl. 12. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk egy fabodega volt-hamburgeres. Kis fiatal p.csa volt az eladó- akkor feszt odajártak mindenféle férfinépek trécselni. A zsaruk is.😂 ahogy az elment jött egy idősebb nő-meg is csappant a vevőkör.
2018. júl. 12. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Nem normális, hogy valaki ennyire féltékeny legyen a semmire.
2018. júl. 12. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!