Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért van az ezen az oldalon...

Miért van az ezen az oldalon hogy az emberek 4-5 levélváltás után, egyszerűen nem válaszolnak többet?

Figyelt kérdés
Pedig se unalmas, se bunkó nem vagyok, hosszan is írnak és érdekes téma van... Nem értem ezt. Biztos hogy nem rontok el semmit, mert élőben is bárkivel elbeszélgetek és neten is más oldalakon. és néhány kérdést elnézve nem egyedül vagyok ezzel a problémával.

2018. júl. 12. 08:52
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
41%

nekem is volt ilyen levelező társam több, viszont akadt az ellentéte is akivel évekig beszélgettem


mivel a levél küldés le van korlátozva, így ha nálad érdekesebb levelező társa van, akkor inkább neki ír

esetleg más elfoglaltsága van

2018. júl. 12. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Korlátozott a levélküldés? Ezt nem is tudtam.
2018. júl. 12. 09:02
 3/16 anonim ***** válasza:
84%
Ezen az oldalon nem.korlátozott a levél küldése. És valószínűleg mégis unalmas vagy, vagy már nincs mit többet hozzáfűzni a témához.
2018. júl. 12. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Nem vagyok unalmas, hát konkrétan olyan is volt aki nem tudom én hányszor írta hogy milyen jó velem beszélgetni, mert végre valakivel érdekes témákról is lehet, és a témához is volt még mit mondani, erre nem válaszolt többet...
2018. júl. 12. 09:14
 5/16 anonim ***** válasza:
39%
korlátozott levélküldés alatt a félpercenként 1 levélre gondoltam
2018. júl. 12. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
72%
Jó, beszélgessünk, majd meglátom, mikor kezdesz untatni. Próbáljuk ki.
2018. júl. 12. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
0%

Ez jó kérdés!

Velem is volt ilyen nem egyszer. Nyilván bennem is van hiba, de annyit azért írhatna, hogy "Bocs, de már nem akarok beszélgetni veled.". Szerintem. :)

2018. júl. 12. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
72%
Kifullad a beszélgetés, semmi több.
2018. júl. 12. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
91%
Nálam is volt többször ilyen, pedig jó beszelgetopartnernek tartom magam. Valószínű unalmas lettem. Ne vedd magadra.
2018. júl. 12. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
57%
Nekem is rengeteg ilyen volt. Két lánnyal barátkoztam össze, akikkel azóta is tartjuk a kapcsolatot, hogy elkezdtünk itt levelezni. Egyébként van, aki ír, még ha ritkán is és akkor hosszabban váltunk leveleket, de inkább olyanok vannak, akiknek nincs igazán mondanivalójuk és elhallgatnak.
2018. júl. 12. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!