Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Azért miért vagyok ribi, ha...

Azért miért vagyok ribi, ha csak úgy tudok menni, hogy riszálok a fenekem? Örökletes.

Figyelt kérdés

Nagy baj nincs, enyhe csipőficamom volt korábban, de kinőttem.


Hogyan menjek, ha nem tudok másképp?????!!?


Kicsiként is ment, hogy ne tekerd, nem bicikli, most fiatalként ribizliznek miatta itt a faluban...


Vékony vagyok, viszonylag nagy fenékkel.


2018. júl. 12. 09:30
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
97%

Költözz el faluból olyan helyre, ahol senkit nem érdekel.


Amúgy meg ne foglalkozz velük, ők a hülyék, amiért megszólnak. Volt egy kolléganőm, ő meg úgy született, hogy az egyik lábában rövidebb az Achilles-ín, emiatt kicsit biceg, és billeg a feneke, ha valaki hátulról nézi. Nem tehet róla, ez van.

2018. júl. 12. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
20%
twerkelj! :D
2018. júl. 12. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
28%
A seggriszálás nem örökletes tulajdonság! Meglehet tanulni rendesen járni. Ha zavar, hogy megszólnak akkor tessék tudatosan figyelni a járásodra. Lehet.
2018. júl. 12. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 A kérdező kommentje:

A csipőmmel volt/van gond, illetve lúdtalpam és gerincferdülésem van...


Örülök neki, hogy te azt hiszed ez csak odafigyelés kérdése.


Arról nem beszélve, hogy valamilyen szinten mindenkinek "mozog" a feneke, amikor megy. Nekem meg még nagy is...


Menjek zsírleszívásra, vagy hogy gondolod?????!

2018. júl. 12. 09:54
 5/29 anonim ***** válasza:
93%
Ha vázszerkezeti, mozgásszervi oka van, akkor nem vicc, egy csontkovács csodákat művelne veled.
2018. júl. 12. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
97%
Ne foglalkozz velük.
2018. júl. 12. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
69%

Biztosan nem ezért néznek ribizlinek.

A riszálás és az, hogy valaki mozgásszervi problémák miatt kicsit furán megy, nagyon nem ugyanaz.

2018. júl. 12. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
93%
Ha egészségügyi probléma miatt jársz így, ne foglalkozz azzal, mit mondanak.
2018. júl. 12. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
45%
ne foglalkozz velük, inkább féltékenyek, vagy irigyek...
2018. júl. 12. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
60%

Ne is mondd, nekem férfiként sokkal kellemetlenebb, hogy a fenekemet rázva tudok csak gyalogolni, még ha összpontosítok és próbálom korrigálni, de mindhiába. Valami nincs rendben a mozgáskoordinációmmal, azonban nem bírtam eddig rávenni magam arra, hogy orvoshoz menjek, mert Magyarországon csak megdögölni hagyják az embert, és más problémám is csak akkor múlt el, ha magam találtam rá megoldást.

Ha teheted, akkor viszont kezdj valamit a lúdtalppal és a gerincferdüléssel, járj úszni, használj megfelelő talpbetétet, végezz ezeket fejlesztő gyakorlatokat, stb.

2018. júl. 12. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!