Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek meg tud változni...

Szerintetek meg tud változni egy agresszív ember?

Figyelt kérdés

Amikor a párom iszik, akár kicsit akár sokat, van, hogy szóban bántalmaz. Én húzom fel biztos, a viselkedésemel, vagy a szavaimmal amikor piás. Mert felmegy a pumpa, hogy megígér valamit és nem azt csinálja. Pl. Most indulok haza a havertól, és 2 óra múlva sehol.

. Nem mindennapos, de előfordult párszor Gyerek előtt sem tudja visszafogni magát, szid, ócsáról, a karomat szorítja. Vélemények?


2018. júl. 12. 10:41
 1/2 anonim ***** válasza:

Hagyd ott.

Tudja, hogy bánthat, mert elhiszed, hogy igaza van. Nem fog változni. Én a helyedben már ezerszer leléptem volna.

Nekem nem kell olyan ember, aki csak lehúz és hátráltat. Olyan kell, aki ÉPÍT, aki mellett lehet fejlődni és boldog vagyok. Akàr párkapcsolat, akár barátok.

2018. júl. 12. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Az alkohol oldja a gátlásokat. Elfojtott indulat, harag, düh mutatkozik meg az írásodból feléd a párodtól, amit ha iszik nem tud kezelni.
2018. júl. 12. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!