Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Csak én akarok inkább fiú lenni?

Csak én akarok inkább fiú lenni?

Figyelt kérdés
Annyira utálom, hogy a nőknél az az elvárt, hogy mindig szépek legyenek, ne legyen letöredezve a körmük stb. Szerintem nőként sokkal nehezebb dolgunk van.

2018. júl. 12. 10:58
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem is jobb férfinak születni, de pont nem a körmök miatt. Szerintem konkrétan senkit sem érdekel, hogy töredezett a körmöd. A szépség meg relatív. Rengeteg nő hiszi azt, hogy csak akkor szépek, ha agyonra festik magukat.
2018. júl. 12. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
82%
Mindig is szívesebben lettem volna férfi. Nem vagyok leszbikus meg nem akarok transzi lenni, egyszerűen férfinak SZÜLETNI jobb lett volna. a nők kb csak tárgyak a férfiak meg a világ szemében, ők az "erősebbik nem", ők a "főnökök". sokszor a nő kb csak státusz szimbólum egy egy sikeres férfinak. és persze, nekünk csak az számít hogy szépek legyünk. egy férfi lehet értékes úgy hogy sikeres, magabiztos, stb, nem számít hogy néznek ki, senki se ítél el egy csúnya vagy kövér férfit. na, egy nő ha nem szép, nincs jó melle sgge, meg igen, nem vakolja magát, nem csinos szép, akkor már kész, le van írva. és persze a férfiaknál is, mert 99%uk csak arra hajt, hogy "jó nője" legyen, nem is arra hogy értelmes vagy vicces, akármi. mi nők meg nem vagyunk olyan felszínesek, általában persze. egy csúnya férfinak ezerszer nagyobb az esélye nőt találni mint egy csúnya nőnek férfit. van ahol még mindig többet keresnek a férfiak ugyanazért a munkáért. van ahol még mindig adják veszik a nőket, lepedőben járatják őket ugye tudjuk kik, nem veszik őket emberszámba. egyszerűen mindenhol könnyebb és jobb férfinak lenni, már aki szereti magát embernek, illetve megbecsült embernek érezni.
2018. júl. 12. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
92%
ja, és egy nőre sose fognak "semlegesen" nézni egy férfiak, úgy mint egymásra, úgy hogy csak barát. Mindig is "potenciális dugnivaló" lesz nekik, méregetik őket, kibeszélik, stb, saját bőrömön tapasztaltam. szóval azt is elfelejthetjük hogy barátokat szerezzünk a másik nemből.
2018. júl. 12. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Ezek annyira elkeseítő dolgok. És persze nem csak az a szar a

nőknek amiket fent felsoroltam hanrm még ezeregy dolog.

2018. júl. 12. 11:19
 5/15 anonim ***** válasza:
47%
fiúknak se könnyű ám, havonta el kell menni fodrászhoz meg rendszeresen levágni a körmünket. néha borotválkozni is kell.
2018. júl. 12. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
92%
Én a menstruációról mondanék le szívesen:')
2018. júl. 12. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim válasza:
70%

Pacsíííít! :D

Figyu... én sok-sok-sokat gondolkozom/gondolkoztam ezen. Még annó gyerekebbként rengeteget ( szó szerint, rengeteg! ) kaptam azért, mert valószínűleg beteg vagyok ( hormonzavarodás vagy ilyesmi féle, azért valószínűleg, mert sosem volt gyomrom kivizsgáltatni ).

Képzeld el, amikor lánynak születsz, a fiúkat szereted, vannak álmaid stb stb. de az egész életedet egyedül, pajzsba burkolózva kell leélned, csak mert a tested nem tudja, hova kellene tartoznod. Kisebb gond is nagyobb annál, hogy ne legyen letöredezve a körmöd... :D Képzeld el, hogy 13 éves korodig vernek azért, ami vagy. Képzeld el, hogy a saját apád is utál érte. Azt is képzeld el, hogy 14 évesen kerülsz először bele egy olyan közegbe, ahol + - elfogadnak. Felnősz így, de rá jössz, hogy soha a büdös életben nem lehetsz normális.

Rossz persze, hogy ha lány vagy de nem akarsz az lenni, vagy fiú vagy de lány szeretnél lenni. De sokkal jobb tudni, mi akarsz lenni, minthogy sehova nem tartozhatsz.

Én kicsi koromban mindig az a makacs, szeleburdi kis vadóc szerettem volna lenni, akit nem bánthat senki. Pedig mennyire fájt, hogy mindenki bántott. Most itt vagyok, eltelt pár év. Pontosan azzá váltam, akivé akartam. Nem mondom, így sem vagyok okvetlenül boldog, de viszonylag szabadabb, mint voltam. És azt kifejezetten alá írom, hogy a körülöttem élőknek szarabb, mint nekem néha... :D De nem én akartam így... Ezzel csak arra akarok kilyukadni, hogy Te határozod meg ki vagy és ki leszel. Ha fiú akarsz lenni az leszel. Ha nem tudnád bevállalni, akkor sem kell cicababának lenni. Itt vagyok, vannak bajaim, igaz nem sokan tudnak róla. Éppen azon vagyok, hova legyen a tovább. Vannak barátaim. Tornacsukában meg bézbóz sapiban járok, sokszor nem tudják eldönteni fiú vagyok e vagy lány. Simán le Csá!-zok bárkit és nem mondhatni érdekel mások véleménye. Mégis sokszor megkapom, fiúktól/lányoktól egyaránt, hogy bejön nekik, hogy laza vagyok. - És nem hallgatok metál zenét, a musical-t szeretem. :) -

Az egy másik kérdés, hogy én tudom én ki vagyok és mit akarok elérni... :) Ezt másoknak nem kell tudni, nem kell érteni. A lényeg hogy önmagad legyél és ezzel nem okvetlenül kell feldobnod azt, hogy minek születtél, esetleg kis kompromisszum kérdése. Az tény és való, hogy a fiúknak sokkal de sokkal könnyebb viszont ez nem azt jelenti, hogy nekünk nem sikerülhet bármi is. Mi nem lehetünk kemények, lazák, vagányak. Sőt! Tudod vannak olyan dolgok, amit csak a lányok tudnak ( és nem szexuális dologra gondolok... ). Máshogy működik az agyunk. Van, hogy hátrány, de sok esetben előny is. Csak tudni kell használni, tudni kell kettős gondolkozásúnak lenni, hol és mikor, milyen formában használd melyik éned. Ha ez össze jön, Tiéd a világ. És nem kell hozzá 1 kg festék meg pipere.

2018. júl. 12. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Szerintem ennek nincs különösebb jelentősége. Hidd el, a más, a másmilyen, a másik csak azért tűnik jobbnak, mert távoli. Aki fiú, az ugyanígy érezheti, hogy inkább lány lenne.
2018. júl. 12. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
36%

Én is szívesebben lennék férfi!!



24F 😂

2018. júl. 12. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
63%
Férfiként jó lenne, csak ez a kibaxott magas nemi vágy, hogy állandóan a nőket kéne hajkurászni már rohadtul elegem van belőle. Elég lenne kb tized ennyi tesztoszteronszint a férfiakba, nem is értem miért ilyen rohadt magas.
2018. júl. 12. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!