Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit kéne tudnia felmutatnia...

Mit kéne tudnia felmutatnia egy normális, átlagos 23 éves embernek?

Figyelt kérdés

Tehát, hogy hol kéne nagyjából tartania...


Erről a kérdésről jutott ez eszembe:

https://www.gyakorikerdesek.hu/emberek__magany-egyedullet__9..


2018. júl. 12. 16:05
 1/10 anonim ***** válasza:
33%
Stabil munka, megbízhatóság, ami kimerül abban is, hogy nem vagy befolyásolható és a családod mindenben tud rád számítani, ami nem egyenlő azzal, hogy kihasználjanak, hanem ha baj van, akkor bátran áttudod venni az írányítást.
2018. júl. 12. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekem meg egyik volt osztálytársam jutott eszembe. Aki egy egyablakos szegényes házban lakott a szüleivel és 8 általánosa volt mert félbehagyta a középiskolát. És egyáltalán nem zavarta hogy más hol tart. Ja és a szülei nyugdíjából tengődött otthon. Aztán gondolt egyet és favágó céget alapított, vagyis felvett néhány favágót a faluból, ő meg csak szervez. Az alklmazottai szinte úgy beszélnek róla mint valami istenről mert soha egyetlen munkahelyen sem kerestek ilyen jól mint az ő keze alatt. Jelenleg terepjárója is van már. És persze nem arra hajtott hogy minél több materiális földi javat szerezzen, hanem arra hogy időmilliomos maradjon és jövedelme is legyen a lehető legegyszerűbben.

A "hol tart valaki" szerintem se azt jelentse hogy már hány kocsit harácsolt össze, meg hogy mennyire tudja megpakolni a boltban a bevásárló kocsit, meg hogy mekkora háza van. Mert lehet valakinek mindez a birtokában, ha úgy érte el hogy napi 48 órát dolgozik, előtte meg több évet tanult és élni meg semmi ideje nem marad.

2018. júl. 12. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
58%

Én mindig a fiammal példálózom.

24 éves, 16 éves korától volt egy célja, amit véghez is vitt. Kőkeményen megdolgozott érte, fizikailag, és mentálisan is. Most ott van, ahová mindig is vágyott, nem külföld, de itthoni viszonylatban is nagyon kevesen jutnak be oda. Havi fél milliós fizetés, saját kocsi, egy éve saját lakás (hitel nélkül). Mikor a lakás adás-vételijét aláírta, akkor hátradőlt, és azt mondta: Anya, megcsináltam!

Mégegyszer mondom, kőkemény akarattal, hatalmas fizikai terheléssel, éjjel nappali tanulással.

Nem azt mondom, hogy ez a kötelező mindenkinek, de igen is sikerülhet bárkinek, csak akarni kell. És mi nem vagyunk gazdagok, én gyárban dolgozom 4 műszakban, a férjem is hasonló munkát végez, mint én.

2018. júl. 12. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
15%
Szerintem a mai világban minimum egy jó érettségi,egy középfokú nyelvvizsga.Egy felsőoktatásban szerzett bizonyítvány,persze ha csak nem tanulsz még.Emellett egy biztos állás amiből el tudod tartani magad.Egy saját lakás/ház,vagy biztos albérlet amit tudsz rendesen fizetni,és rgy autó.
2018. júl. 12. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, de nem igazán értelmeztétek jól a kérdésem.


Leginkább az élet más területeire voltam kíváncsi, mégpedig ezekre:


-Párkapcsolatban él -e jelenleg az illető, illetve hány párkapcsolata volt eddig?

-Mennyi igazi barátja van az illetőnek, akivel heti rendszerességgel is találkozik?

-Milyen az illető egészsége, fizikuma, szereti -e magát ahány kinéz és a személyiségét?


Ezután beszélhettünk az egzisztenciális kérdésekről, de leginkább én azt tartanám a jobb verziónak, ha az illető olyat csinál, amit ingyen is csinálna, de mégis pénze van belőle...


Most a külön lakhatást és kocsit hagyjuk. Szerintem ezek csak akkor érdekesek, ha van kivel megosztani. Ha az illetőnek rendben van mondjuk a szociális élete.

Írtad, hogy a fiad kőkeményen megdolgozott érte... Viszont akkor az élet más területein, mint például az emberi kapcsolatok vagy egészség területén van lemaradva...

2018. júl. 12. 17:23
 6/10 A kérdező kommentje:

ahogy*


Már mint lehetséges, hogy mivel a karrierjére, az anyagi javakra összpontosított eddig, így valószínűleg az élet más területeire pedig nem jutott energia.

2018. júl. 12. 17:25
 7/10 anonim ***** válasza:
48%
Semmiben sincsen lemaradva, vannak barátai, rengeteg programja, barátnők jönnek-mennek, nyaralás, telelés, egyszóval teljes életet él.
2018. júl. 12. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Nincs olyan, hogy valamit is fel KELL mutatnia. Nem verseny az élet.
2018. júl. 12. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
60%
barátnők jönnek-mennek... hol is van ilyen?
2018. júl. 18. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Igaz régi kérdés, de hátha érdekel még. Párom (F) 1 hete lett 24, én (N) pedig 22 leszek.


-Párkapcsolatban él -e jelenleg az illető, illetve hány párkapcsolata volt eddig? Páromnak több barátnője is volt már, “komolyabb” 3, a 4. vagyok én. Nekem ő az első. Kicsit több, mint 3 éve vagyunk együtt, és november elején lesz 2,5 éve, hogy együtt is élünk.


-Mennyi igazi barátja van az illetőnek, akivel heti rendszerességgel is találkozik? Páromnak haverja rengeteg van, igaz barátja viszont nem nagyon. Messziről költözött ide, azelőtt 1-2 évvel, hogy mi összejöttünk. Otthon voltak neki, itt viszont tényleg csak haverok. Illetve engem tart a legjobb barátjának. Meg a szerelmének. Egy kicsit a húgának is. Ilyen multifunkcionális vagyok :)

Nekem 2 olyan barátom van, akivel rendszeresen találkozom, illetve 2 olyan akik elmentek messzebbre /munka, egyetem miatt/ de ettől függetlenül naponta tartjuk a kapcsolatot. Meg persze nekem is a párom.


-Milyen az illető egészsége, fizikuma, szereti -e magát ahány kinéz és a személyiségét?

Egészségügyileg rendben vagyunk, a fizikumunk átlagosnak mondható.

Párom tisztában van magával 100%-ig, elégedett mindennel, illetve amivel nem, amiatt sem szomorkodik, inkább rágyúr arra, amiben jobb.

A személyiségemet szeretem, a külsőm jelenleg próbálom elfogadni, kisebb-nagyobb nehézségekkel, de talán sikerül.

2018. szept. 26. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!