Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek rasszista, aki...

Szerintetek rasszista, aki ilyen megjegyzéseket tesz?

Figyelt kérdés

Beszélgetek mostanában valakivel, és igazából akármilyen témával kapcsolatban szoktunk viccelődni, viszont néha tesz már kétes megjegyzéseket. Nyilván nem teljesen komolyan írja ezeket, de nem tudom, szerintem kicsit túlzás.


Pl. ezt írta a múltkor (angolul beszélünk de lefordítom ha kell):

I'm totally pissed at white people with all their 'tolerance' and 'compassion'. Idiots! They created so many monsters that I'm afraid we won't have enough bullets for.


2018. júl. 12. 18:29
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Kell!
2018. júl. 12. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Szerintem ez a szöveg kicsit sem rasszista, mivel nem nemzetségre/nemzetiségre/rasszra utal, hanem általánosságban a rendszert kihasználókra. Ebbe beletartoznak a pszichopata gyilkosok, korrupt vezetők, a gazdasági bevándorlók, terroristák és sorolhatnám, akik kihasználják a rendszer nagylelkűségét és visszaélnek vele, tudván, hogy sok idő mire lebuknak és ekkor is megúszhatják néhány év börtönnel és ennyi volt.
2018. júl. 12. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Ennek semmi köze a rasszizmushoz.
2018. júl. 12. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nem, teljesen jogos, amit ír, mivel saját magunkat irtjuk ki, egy idő múlva mi leszünk kisebbségben.
2018. júl. 12. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

A white-ot cseréld ki black-ra. Ha úgy rasszistának érződik akkor előtte is az volt. Ha nem akkor előtte sem.

Amúgy meg ebből nem derül ki mire is gondol pontosan.

2018. júl. 12. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
44%
Random alt-right fogyatékos Arkansasből, gondolom. NRA-tag, egy Walmartban dolgozik és valakiről úgy gondolja, hogy elveszi a munkáját. Valami ilyesmire tippelem. Az biztos, hogy amcsi széljobber.
2018. júl. 12. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Utolsó - nem, egyébként orosz.


1# azt írta, hogy elege van a fehérek túlzott toleranciájából, mert hogy emiatt már annyi problematikus ember van, hogy nem győzzük halomra lőni őket.

2018. júl. 12. 23:29
 8/11 A kérdező kommentje:
Ja egyébként tudom, hogy így nem hangzik direkt rasszistának, de volt már olyan, hogy azt mondta (persze ezt nem komolyan), hogy el akart menni Dél-Afrikába "négereket" ölni, hogy legyen valami retorziója az ottani eseményeknek. Csak nekem nagyon nehéz elképzelni, hogy ezt egy 23 éves, értelmes ember esetleg komolyan gondolja, vagy legalábbis szimpatizáljon valami ilyesmivel.
2018. júl. 12. 23:54
 9/11 anonim ***** válasza:
Jól van kamugép, menj aludni.
2018. júl. 13. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Hát négereket ölni túlzás, viszont igaza van, nekem is hányingerem van a túlzott toleranciától, elfogadástól. Ha mindig mindent elfogad az ember, az azt jelenti, hogy nincs erkölcsi értékrendje.
2018. júl. 13. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!