Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » (volt) antiszociális alkoholis...

(volt) antiszociális alkoholista emberek, hogy sikerült változtatnotok az életeteken?

Figyelt kérdés

2018. júl. 15. 18:02
 1/3 anonim ***** válasza:
Úgy vàltoztattam,hogy Istentelen lettem.
2018. júl. 15. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

szerintem ez nagyon nehéz. valami környezet változás, vagy új elfoglaltság. Valami ami kitölti az idődet. szóval, hogy ne az legyen hogy ellen kell állni ennek, hanem más dolgokra állsz át.


meg nekem nem alkohollal, de csoport tréning nagyon jó volt. mert ott találkozik más hasonlókkal az ember és akkor legalább az a stressz leesik róla, hogy egyedül van ezzel. mert másoknak akik nincsenek benne nehéz ezt érteni.


szóval szerintem valami tényleges fizikai élet változtatások kellenek. meg segítséget kérdni megfelelő helyekről.


szerintem a legfontosabb eldöntened, hogy ezt nem akarod tovább.

2018. júl. 15. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Az antiszociális viselkedés, az személyiségbeli probléma és az nem változik ugyanis a személyiség 8 éves korra ki alakultnak tekinthető...Persze gyógyszerekkel le lehet szedálni az ilyen embereket és addig is kevésbé van velük látszólag probléma, de az nem valódi változás. Az igazi alkoholista, pedig csak idő kérdése hogy újra a pohárhoz nyúljon, csak a meg felelő élet helyzet kell hozzá...Nem véletlenül tartja úgy a közmondás is, hogy " Kutyából nem lesz szalonna" A börtönök is az ilyen antiszociális alkoholistákkal vannak tele, és a többségük vissza eső csak idő kérdése.. Senkinek ne legyenek hamis illúziói, az emberi természettel kapcsolatosan...
2018. júl. 22. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!