Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Van más fiú is, akinek sosem...

Van más fiú is, akinek sosem volt bvalami fiús ízlése és még a mesékből is a lányosakat szerette? 25f

Figyelt kérdés
szóval inkább lányos dolgok érdekeltek. pl matricák, pl lányos mesék, pl hello kitty meg ilyenek. Az ilyen fiús dolgok, amiket más fiúk megfogtak, mindenféle csúszómászó undormány... azt nem bírtam soha. menekültem. Lányokkal játszottam mindig, lányokkal lógtam, lányokkal shoppingoltam tiniként és jó sok lánnyal jártam is xP
2018. júl. 17. 01:07
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ez teljesen normális, ízlés kérdése. Az a baj, hogy a társadalom elhiteti veled, hogy ezek "lányosak". Mint mikor a pirosra, rózsaszínre is ráfogják, hogy ezek lányoknak való színek, a kék meg pl fiús, de azt bezzeg hordhatnak lányok.:D
2018. júl. 17. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
21%
hát nemtudom! lehet van egy rossz hírem, leírásod alapján egy köcsög vagy, amibe várod a gcit és feltetted ezt a kérdést hátha még több köcsög gyűjtheti beléd azt amit keresel.
2018. júl. 17. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Pontosan a #2-es az, amiről beszéltem. A kérdező írta, hogy járt lányokkal. :) És ha nem lenne hetero, akkor az téged mit zavar, foglalkozz magaddal, semmi közöd hozzá ki kit dug .:D Még ilyet.
2018. júl. 17. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
1 - vannak országok ahol ez alapján átoperálnak gyerekeket és onnantól transzneműként nevelik. Elég beteg világot élünk.
2018. júl. 17. 04:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 nemaRendőrség ***** válasza:
Elég alacsony tesztoszteron szintnek tűnik. Én elmennék orvoshoz egy tesztre
2018. júl. 17. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
63%
Nem csak az a baj, hogy azt hisszük, vannak "lányos" meg "fiús" játékok (szerintem nincsenek, a gyerek az gyerek, annyira mindegy még neki, hogy mi van a lába között), de ráadásul a "lányos" valahogy degradáló jelző lett. Elvégre, ha egy lány "fiús", akkor menő meg vagány, de ha egy fiú "lányos", akkor rögtön le van nézve meg "b*zizva" (aminek szintén nem kéne sértő jelzőként léteznie). Szerintem ezért élünk beteg társadalmat, nem mert vannak transzneműek. (Mellesleg az nem azon múlik, hogy mivel játszik kisgyerekként valaki.)
2018. júl. 17. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 nemaRendőrség ***** válasza:
@6 jól van miszter Goldberg, tessék máshol terjeszteni az elmebajt. A magyarokat nem lehet ilyenekkel megtörni, inkább a szóját árulja az a hatásos
2018. júl. 17. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Én sem azt mondtam hogy a transzneműekkel van baj hanem azzal hogy azért csonkítanak meg gyerekeket akik még nincsenek is tisztában a szexualitásukkal mert mondjuk kisautó helyett babázni akarnak.
2018. júl. 17. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

#4

Van olyan gyerek aki már kiskorától kezdve tudja, hogy pl rossz testbe született, tehát biológilag lány de lélekben fiú, de kis kortól elkezdeni ezt az egészet a legjobb, a pubertás előtt egyébként, akkor könnyebb. Ez nem a szülőtől függ, szerintem egyik szülő sem kényszeríti rá a gyerekét, és persze nem 6 éves korban történik mindez, hanem tinédzserkorban vagy utána, tehát az egész transzformáció. Kicsit olvass utána, hogy jobban megértsd. :)

Megértem, hogy sok ember elég konzervatív, és nem érti ezt az egészet, mert teljesen persze csak az tudja megérteni, aki maga is transznemű. De sokunk nincs megelégedve a testtel, amiben élünk, pl. a súlyunkkal, vonásainkkal, szóval egy kicsit lehetne mindenki megértőbb. :D

Egyébként a kérdező attól nem lesz transz, mert kiskorában matricát gyűjtött és szerette a hello kitty-t.

2018. júl. 17. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Ja és a transz az egy nem mint pl a fiú/lány, nem pedig szexualitás mint pl hetero, ne keverjük a kettőt.
2018. júl. 17. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!