Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Egy nárcisztikus embernek...

Egy nárcisztikus embernek vannak gyenge pontjai? Ha igen mik azok?

Figyelt kérdés
Mert ha abból indulunk ki, hogy mennyire tökéletes gondolja magát akkor szinte lehetetlen az egóját picit megtörni.
2018. júl. 17. 16:46
 1/6 anonim ***** válasza:
Pont úgy lehet letörni, hogy azt mutatod neki, hogy ő mennyire töki - vele együtt gondolkodsz így -, de közben figyelsz, és a hibái esetén emondod neki a véleményeedt.
2018. júl. 17. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

1./ A hiúsága

2./ A tárgyai

3./ Ha teljesen elfordul mindenki tőle, akivel érdekből barátkozik/zott

4./ A kifelé mutatott kép megtörése, és szembesítése a valósággal.

5./ A hibái, tételes szemébe mondása

Majd amikor menekülni próbál örjöngve, hisztérikusan, akkor nem elengedni, hanem megköveteled, hogy végig hallgasson.


Ennyivel szét lehet zúzni.Alapjaira.

2018. júl. 17. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
2+ Ugyanis szeret mindig a háttérben tevékenykedni, mást a céljaira felhasználni, ugyanis a piszkos munkát mindig mással csináltatja meg, vagy csapatba verődve a többiek mögé bőjva, hogy az vigye el a balhét, ha lenne és ő a ma született bárány maradjon.
2018. júl. 17. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
bőjva=bújva
2018. júl. 17. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

A nárcisztikus nem azt jelenti, hogy tökéletesnek gondolja magát és nagy az egója. Ha már használod, olvass utána, mit jelent.

Ami frusztrálja és kiváltja nála ezt a zavart, azzal lehet szekálni, de szerintem nem érdemes.

2018. júl. 17. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
95%

Nagyon érzékenyek a szégyenre.


Nekem volt egy "barátom", egy cimbi, aki 2 évig teljesen elhitette velem, hogy mekkora nagy igaz barát. Utóbb kiderült, hogy akkora nárci, hogy mutogatni kellene.

Minden mindig őróla szól, ő az aki szép, okos, ügyes, lenyűgöző, jól csajozik, jól táncol, mosolyog és mosolyog de közben egy idegesítő pötsch.


15 évvel fiatalabb nálam, de örökké oltogatott, irányított, nevelgetett. Még a szóhasználatomba is belekötött. Ha meg nem tetszett nekem valami és ki mertem állni magamért, akkor azt mondta, hogy feminim(sic!) vagyok.


Aztán egy buliból hazafelé jövet, részegen beszólogattam neki, elmondtam, hogy mennyit röhögök rajta(!!!!ez volt a nyomógomb) mert következetlen és amiket bennem utál, azok benne sokkal jobban megvannak. Meg se szólalt hazáig, mert annyira telibetaláltam az egóját. Nem sokkal később átment scheggfejbe és getzhyskedőbe és megszűnt a barátságunk. Az is úgy, hogy bevádolt azzal, hogy elloptam a cukorkáját!!!!és behisztizett messengeren. Én meg le gyerekeseztem és erre úgy eldurrant az agya, hogy letiltott. 2 éve és azóta sincs semmi. Nem is baj.


Szóval, szégyenítsd meg, kritizáld és megsemmisül!

Majd írd meg az eredményt.

2018. júl. 17. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!