Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Neha megőrülök ok, vagy nem...

Neha megőrülök ok, vagy nem is tudom mi ez. Normális?

Figyelt kérdés
Honaponkent kb egyszer de van hogy kicsit sűrűbben is ramjon ilyen roham vagy nem is tudom mi. Kesztetest erzej ertelmetlen idiota szovegek kimondasara, magamban rohogok mint valami idiota es neha orditok egyet teljesen veletlenszeruen, aztan egy fel ora utan elmulik ez a kesztetes, de fogalmam sincs, hogy mi ez. Ilyenor a korulottemlevok teljesen hulyenek neznek. Azt tudni kell, hogy magamanal vagyok ilyenkor, teljesen jol is erzem magam, csak egyszeruen jon ez a kenyszer, neha meg furcsa mozdulatokkal is jar illetve furcsa pofakat vagok, hulye hangokat adok ki. Mi lehet ez?
2018. júl. 17. 20:47
 1/7 A kérdező kommentje:
Az az "ok" nem tudom hogy kerult a kerdesbe. De az nem kell oda 😁
2018. júl. 17. 20:48
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha te nem tudod, akkor mi honnan tudjuk, hogy mitől van ez?
2018. júl. 17. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem enyhén elmebeteg vagy. Kérd ki egy pszichiáter véleményét. Akár itt ezen az oldalon az egészség kategóriában.
2018. júl. 17. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szerintem rád jön az 5 perc. . .

Vagy csak túl jól érzed magad és így adod ki magadból vagy tényleg valami nem stimmel...van esetleg rajtad valami mély,lelki nyomás?

2018. júl. 17. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
2018. júl. 17. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

[link]


A legújabb kutatások szerint poligénesen öröklődő betegség, férfiaknál 3–4-szer gyakoribb, mint nőknél. Oka még nem tisztázott, legvalószínűbbnek a dopamin vagy más ingerületátvivő anyag agyban lejátszódó anyagcseréjére hatást gyakorló gének rendellenességét tartják.

2018. júl. 17. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszokat. Most nehezen tudom eldonteni, hogy melyik az igaz ram, mert a tourette szindroma jelei is igazak ram, de sajnos inkabb az elmebetegseg jelei, annal majdnem minden jellemzi igaz ram, nem gondoltam volna, hogy ilyen komoly.
2018. júl. 17. 22:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!