Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan tudnék megváltozni,...

Hogyan tudnék megváltozni, optimista lenni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Nálam pesszimistább, gyülölködőbb, elkeseredettebb és aljább ember kevés van a földön. Sokszor igazi, cinikus genyónak érzem magam. Kárörvendő, haragtartó és bosszúálló vagyok. :) Valószínűleg ez kihat a külsőmre is, mert fagyos, rideg a tekintetem is. Mosolyogni szökőévente szoktam. Mindezek mellett tudom, hogy gyökeresen meg kellene változnom, mert ez az egész xar lassan felemészt belülről. Kicsinálja az egészségemet is. Mit tanácsoltok? :) 42/F


2018. júl. 17. 21:17
 1/6 anonim ***** válasza:

Nekem tetszik, hogy ilyen őszinte vagy! :)


Valami személyiségfejlesztő tréning vagy könyv rád férne. Vallási közösség sem lenne rossz, de van egy olyan érzésem, hogy oda nem vágysz.

2018. júl. 17. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
59%

Realista legyél ne optimista.

Mondjuk az optimizmus még mindig jobb mint a pesszimizmus, de én személy szerint az optimistákat mindig kicsit naívnak és bugyutának gondolom.

Az hogy hogyan változz arra nincs arany szabály, mindenki másképp találja meg a változásra a motivációt.

2018. júl. 17. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
55%

Mivel ez a személyiség része, ezért megváltoztatása/fejlesztése már fiatalkorban is a szinte lehetetlen kategóriába tartozik. 42 évesen meg aztán pláne.


Persze nem lehetetlen, de nagyon sokat kell hozzá tanulni az önfejlesztésrul, önismeretről, kommunikációról magunkkal

2018. júl. 17. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Nem lesz könnyű az biztos, már évek óta érik bennem a változás gondolata, egyre erősebben jön elő, mióta testi tüneteket is produkál ez a rossz személyiség.

A kemény testedzés és fizikai munka mindig is ment, de a belső változásoknál folyton falakba ütköztem. Lehet, hogy egy jó pszicho-doki is kellene.

2018. júl. 17. 22:36
 5/6 anonim ***** válasza:
Menj el börtönőrnek.
2018. júl. 18. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Bizarr
2019. febr. 14. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!