Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Lányok, nektek miket tud...

Lányok, nektek miket tud megcsinalni otthon a ferjetek sajat maga?

Figyelt kérdés
Szerelesre gondolok.Kie tud hegeszteni,vakolni,autot szerelni stb es kie nem? Es hogyan elitek ezt meg?
2018. júl. 17. 21:47
 1/8 Metionin ***** válasza:
100%

Még nem a férjem de amúgy nem igazán tud ilyeneket. Gitárkábel összeforrasztása meg egyszer lerakott egy laminált padlót. Vakolni, csempét rakni, betonozni, biciklit szerelni én tudok :D

Engem igazából nem zavar, nem hiszem hogy az életben szüksége lenne valaha arra hogy tudjon hegeszteni vagy ilyesmi.

2018. júl. 17. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
88%
Hegeszző vagyok, furcsa lenne ha nem tudnék hegeszteni 😄
2018. júl. 17. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
73%

Azért megnézem, hogy ki az, aki bele mer piszkálni mondjuk egy hibridbe otthon... a hegesztést férfiként szintén tök haszontalan dolognak tartom kivéve ha totál barkácsember az illető és ennyire ez a hobbija.

Egyszerű vakolás viszont hasznos lehet.

2018. júl. 17. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Kb semmit, amit én ne tudnék: felfúrni egy polcot, lefesteni egy falat, kicserélni egy villanykörtét. A nagyobb dolgokhoz szerelőt hívunk. Inkább fizetünk, mintsem tönkretegyünk valamit, amihez nem értünk. A kocsihoz nem engedem nyúlni, még a végén felrobbantja magát a drágám. :D
2018. júl. 17. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Zacskós levest, 3in1 kávét
2018. júl. 18. 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Semmit. Egyszer elromlott a slag, meg akarta szerelni erre nem sikerűlt neki.hazamentem,és láttam hogy csak nem nyitotta meg rendesen:S.XD

Egyáltalán nem ért semmihez.még a felmosás is nehezére esik.

Elég rosszúl élem meg..kezd idegesíteni,hogy olyan mint egy óriás bébi.ha elromlik valami,elkezd hisztizni

2018. júl. 18. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Tud fúrni, kalapálni, aztán ennyi :)


Viszont bármilyen élethelyzetben ahol gondolkodnia kell 100%-ban megállja a helyét.


Nekem aztán nem gond, hogy én szedem szét a mosdó szifont, mert ő meg nagyon találékony és sok szorult-necces helyezetből (utazások során) mentette a szituációt a penge eszével.

2018. júl. 18. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Az utolsó az aranyos :) (Bocs, fiú vagyok.Egyébként ha már írok: sok mindenhez nem értek, csak nagyon alapokhoz, hiába ezermesterkedik az apám, nekem ehhez nincs tehetségem sajnos. Barátnőm az általános ügyetlenségem észrevette és nem tetszik neki, de szerelések terén eddig még koli révén nem annyira volt szükség. Sajnos az eszem sem penge annyira, pedig egyetemre járok. )
2018. aug. 5. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!