Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nagyon magam alatt vagyok,...

Nagyon magam alatt vagyok, mihez kezdjek?

Figyelt kérdés
Egy kis faluban lakom, egy érettségivel rendelkezem, minden nap az az első,hogy megnézem van-e új állásajánlat. Már rengeteg helyre elküldtem az önéletrajzom,de nem hívnak fel sehonnan. Nincsenek barátaim sem, egész nap itthon vagyok. Én nem érzem hogy semmit nem tennék azért hogy változzanak a dolgok. Folyamatosan próbálkozom és keresgélek,de már kezdek beleőrülni,hogy csak elszalasztom a napokat az életemből,és semmi nem sikerül. Már tanfolyamokra is jelentkeztem a munkaügyin keresztül,de még ez sem biztos,hogy indulni fog. Már olyan szinten bedepiztem ettől az egésztől,hogy már hetek óta csak a sírás kerülget. Én igenis akarom és teszek érte, de valamiért mégsem sikerül. Mégis mit tehetnék még? Pénzem sincs,hogy csak úgy kimászkáljak a faluból,nincs is a környéken olyan hely,ahol barátkozni lehetne. Úgy menekülnék innen. Mihez kezdjek?

2018. júl. 17. 22:04
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
a tanfolyam jo megoldas, szerintem siman felvesznek teged valamelyikre. eleg, ha fizetbek ertey aztan abbol a penzbol elhuzhatsz egy masik varosba, par honap alatt csak osszejon belole 200k. :D valamre csak eleg, nem?
2018. júl. 17. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Kitartás. Ugyanebben a cipőben jártam pár éve.

Mit tehetnél? Sírj, ha akarsz, ettől nem leszel kevésbé férfi. És várj türelemmel, próbálj meg minden lehetőséget megragadni, miközben arra gondolsz, hogy nemsokára összejön valami, és elhúzhatsz innen olyan messzire, amilyen messzire csak akarsz.

2018. júl. 18. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
22 éves nő vagyok,nem férfi. De köszönöm a válaszokat.
2018. júl. 18. 13:43
 4/5 anonim ***** válasza:
Tanulj meg angolul vagy németül, aztán mehetsz te is külföldre-hajóra. Ott se lesz kolbászból a kerítés, sőt totál magadra leszel utalva, átvernek, megvernek, kisemmiznek, de kimozdulsz a porfészekből.
2018. júl. 18. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én a helyedben ráállnék a német nyelvre, de nagyon komolyan. Az összes ismerősöm aki jól beszél németül, nagyon jól keres, és jó élet színvonalon él. Kijöttem Ausztriába dolgozni, nagyon sok rossz helyen megfordultam, de most ott tartok, hogy 1500 Eurót keresek heti 5 napban plusz kb + 600 Euró jattot havonta, egy apartmanban élek, kapok enni mikor dolgozok, és itt van 14 havi fizetés is. Viszont nincs család, nem vagyok otthon, nincsenek ünnepek. Viszont simán félre tudok tenni havi fél milliót, úgy, hogy mellette elég jó élet színvonalon élek.
2018. júl. 19. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!