Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mitől vagy miért vagyok...

Mitől vagy miért vagyok hónapok óta állandóan feszül? Minden jelentéktelen dolgon feltudom magam húzni, komolyan dolgokon meg rendesen örjöngeni is tudok. Régebben sose voltam ilyen

Figyelt kérdés

2018. júl. 17. 22:35
 1/5 anonim ***** válasza:
Ennek ezernyi oka lehet, de ha tenyleg örjöngesig fajul a dolog, talan erdemes lenne orvossal, pszichológussal is beszelni erről.
2018. júl. 17. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem megyek orvoshoz én mindig magamban szeretem ez rendezni, csak kívácsni lennék ki mit gondol esetleg egyéb hasonló tapasztalatok
2018. júl. 18. 00:20
 3/5 anonim ***** válasza:
10%

Az első pedig jót írt. Soha semmilyen okból nem normális ha valaki örjöng. Lehet magyarázni a bizit, csak felesleges.

Néha fogom a fejem, hogy miket írnak nők, hogy viselkednek menstruáció előtt, és fogják rá a hisztériájukat.

Ugyan ez vonatkozik Menopausánál. Akinek van önuralma, és akar, az tud uralkodni a belső feszültségen, az inkább ha feszültebbb félre vonul, hogy ne sértsen meg mást, és lezongorázza magában.

2018. júl. 18. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
JÓ AKKOR LESZAROM AZ EGÉSZET
2018. júl. 18. 14:07
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha nő vagy akkor PMS vagy, ha idősebb akkor klimax, vagy pajzsmirigy gond.

Ha férfi akkor a tesztószinttel lehet gond.

Persze lehet más oka is, de a hormonok bizony nagyban befolyásolják az idegrendszer működését.

Sajnos nem önuralom kérdése.

2018. júl. 18. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!