Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Fiúk! Nektek fontos, hogy egy...

Fiúk! Nektek fontos, hogy egy lány helyesen írjon?

Figyelt kérdés

Én lány vagyok, és nagyon sok olyan fiúval találkoztam már, aki nem adott annyit magára, hogy kirakja az írásjeleket, ékezeteket. Számomra ez egy alap intelligenciát megmutat, hogy mennyire igényes az illető.

Kíváncsi volnék a másik oldal véleményére. A fiúk között is vannak olyanok, akik fontosnak tartják, hogy egy lány legyen ennyire igényes, vagy lány létemre csak én rendelkezem ennyire magas elvárásokkal, és ez már szőrszálhasogatás?


2018. júl. 19. 12:25
1 2 3
 1/22 A kérdező kommentje:
18 éves lány vagyok, és nem egy 40 éves tanító néni...
2018. júl. 19. 12:26
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
Igen, nagyon. Ha diszgráfiás a lány,akkor persze elsiklok mellette, de egyébként számít. Sőt, nagyon sokat elmond egy emberről az írása, írásképe.
2018. júl. 19. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim válasza:
100%

Én mindenkitől elvárnám igazából, hogy tudjon legalább egy szinten helyesen írni, mert néha annyira katasztrófa, amit leírnak egyesek, hogy értelmezhetetlen.


Egy lánytól számomra viszont egyenesen kiábrándító, ha ékezet, írásjel nélkül odafirkál valamit, én meg értsem meg, hogy mit akar.


És én is csak 23F vagyok, úgyhogy én se mondanám magam öregnek. :D

2018. júl. 19. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%

Mindenféleképpen előny, de nem ezen múlik.


egy fiú, aki gimiben helyesírási versenyekre járt :D

2018. júl. 19. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%

pár hiba a billentyűzet baja is lehet..

nekem inkább a szóhasználat és a választékosság amik szempontok..

2018. júl. 19. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
Igen! Nem zavar,ha chatelünk,és vesszőket,ékezeteket lehagy. Semmi gond vele,mert én se szoktam ezzel szórakozni,de ha egy levelet kell írni,vagy valami ilyesmi,akkor azért ne úgy nézzen ki,mintha Lakatosné vagy Gáspárné vagy a Kiss Dzseniferr írta volna...
2018. júl. 19. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
39%

Igen, fontos, ahogy mondtad mutatja az IQ-t.


"Kíváncsi volnék a másik oldal véleményére."

Az én véleményem ez. Egy olyan srácé, aki igénytelen szutyok aki nem tud írni valószínűleg azt mondja hogy ez túl magas elvárás.


Egyébként, az hogy ki kellett írnod ezt:

"A fiúk között is vannak olyanok, akik fontosnak tartják, hogy egy lány legyen ennyire igényes, "


A fiúkat valami elképesztő ösztönlénynek tarthatod, akik csak üríteni akarnak és minden mást leszarnak egy lányban. Legalábbis... Így tűnik...

2018. júl. 19. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:

Igényes férfinek nyilván fontos. Igénytelennek meg tökmindegy.

Egy-két helyen te is eltoltad a központozást. A vessző és az "és" együttes használata még neked is tanulandó.

2018. júl. 19. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 October15 ***** válasza:
48%

Magasról teszek a központozásra. Engem a helytelen szóhasználat [amikor láthatóan gőze nincs a szó jelentéséről], idióta mondatszerkesztés és hasonló csodák zavarnak. Teszem azt mikor látom a másikon, hogy nevetéssel leplezi, hogy a leghalványabb segéd fogalma sincs arról, hogy miről is beszéltem. :D


26F

2018. júl. 19. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 October15 ***** válasza:
49%
Egyéb iránt nem vagyok meggyőződve arról, hogy az íráskép intelligenciát tükrözne. Egyrészt mert a magyar nem éppen a világ legkézenfekvőbben szabályozott nyelve másrészt mert ez igazából magolás kérdése. :D Az intelligencia azért ennél fentebb kezdődik. Persze ettől még jó dolog ha van de távolról sem elengedhetetlen.
2018. júl. 19. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!