Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Megérzem, ha bejövök valakinek?

Megérzem, ha bejövök valakinek?

Figyelt kérdés

Semmi jel, csak az érzés. Pl állt mellettem egy srác és éreztem, hogy bejövök neki. Ami szerintem be is igazolódott, mert amikor mentem el, akkor szó szerint bámult és követett a tekintetével.

+ Nem azért érzem, mert esetleg nekem is tetszene a fiú. Aki nekem valójában esélyes lenne, nála sajnos nem érzem.



2018. júl. 19. 17:12
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Igen.Olyankor kezd liftezni a gyomrod, és elkezdesz hebegni, és habogni, vagy éppen beszédessé válsz, vagy meg sem tudsz mukkanni.


Ha nem tetszene tudatalatt a srác, nem veszed észre, nem szúrod ki.

Becsaphatod magad, csak felesleges.

2018. júl. 19. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
De pont ez az, hogy egy vadidegenről van szó és nekem teljesen más tetszik. Aki viszont tetszik, annál nem érzem ezt.
2018. júl. 19. 17:41
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Ne csapd be magad:)
2018. júl. 19. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Én is vadidegennek hittem valakit,akinél ez az érzés volt, akár hányszor is találkoztam vele élőben(pár alkalom volt), mikor később kiderült, hogy nem egyszer kommunikáltam vele a net-en. Ő ismert, de én nem tudtam.
2018. júl. 19. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
48%

Érezni lehet, ha valaki bámul, vagy néz. De ettől nem jelenti azt hogy bejössz neki.


Sok férfi megbámul rengeteg jó testű nőt is, mégis csak egy szexbabának látják és kihasználni akarják, a nőnek meg ettől nő ezerrel az egója, mert azt hiszi Ő az értékes. Azért ezt írom le, mert rengeteg ilyennel találkoztam már.

2018. júl. 19. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Ha valami ezoterikus baromságra gondolsz, akkor az nem, mert olyanok nem léteznek. Egyébként ez pszichológiai dolog, az előttem lévők jól írták.
2018. júl. 19. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Ezoterikus? Dehogyis. Én meg az ezotéria..

Akkor még egy kérdés. Mi az, hogy tudat alatt tetszik? Miért tudat alatt? Miért nem tudok róla, hogy tetszik?

2018. júl. 19. 19:23
 8/13 anonim ***** válasza:

*Mi az, hogy tudat alatt tetszik?


Vonz mint a mágnes, megdobogtatja a szívedet, ha olyan közel kerülsz hogy alig 10 cm van köztetek és érzed az illatát:)

2018. júl. 19. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Oh értem, de nekem egyáltalán ne, dobogtatta meg a szívem. :/
2018. júl. 19. 19:51
 10/13 anonim ***** válasza:
Akkor meg kamut írtál ki:D Ennyire egyszerű.:)
2018. júl. 19. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!