Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért néznek lopósnak egy...

Miért néznek lopósnak egy boltban?

Figyelt kérdés
Normális külsőm van és ápolt vagyok. Úgy vásárlók, összeírom papírra mit kell venni és begyek boltban egyből megveszem. Vásárláskor nem csinálok semmi gyanúsat. Abban boltban már ritkán járok oda. Csak akkor megyek, ha muszáj. Ahogy bemegyek boltban, egyből utánam jön egy biztonsági őr folyamatos engem figyel. Többször megállított kijáratnál hogy látta hogy ""loptam"". Semmit nem találtak és ellengettek. Ez annyira idegesítő már, többször beszóltam biztonsági őrnek, van munkám, nem vagyok rászorulva hogy lopjak. Biztonsági őrnek ez a válasza: munkáját végzik. Erre az a válaszom mindig: érdekes módom csakis engem figyel boltba, úgy közben rajtam kívül több vásárló van és őket nem figyeli. Ma összevesztem egy biztonsági őrre. De miért néznek lopósnak? Lopós külsőm van vagy mi? Azon gondolkoztam már, összekevernek egy lopós emberre, akire hasonlítok? Egyszer megkérdeztem bolti dolgozókat, miért néztek engemet lopósnak, erre semmi választ, nem kaptam tőlük.

2018. júl. 20. 15:38
 1/10 anonim ***** válasza:
49%
Normális külsőd van, oké. Ápolt vagy, oké. Nem túl iskolázott emberekről beszélünk, így felmerül a kérdés: mi a helyzet a bőrszíneddel? Gyanús nekem hogy ez lesz a baj forrása.
2018. júl. 20. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
91%
Ne menj oda többet. Soha. Esetleg írhatsz panaszt, de nem lesz hatása
2018. júl. 20. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
93%
Kérj panaszkönyvet.
2018. júl. 20. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
93%
Kérd ki a panaszkönyvet továbbá, hívd oda az üzletvezetőt. Az ilyen gyökerek csak akkor kemények, ha azt hiszik hatalmuk van.
2018. júl. 20. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
93%
Egyszer egy boltban elkezdett követni az eladó csaj, vagyis mindig úgy állt hogy látszódjak. Én meg ráértem a bolt is elég nagy volt szóval jól megsétáltattam, utána bújócskáztunk.
2018. júl. 20. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
38%
Gyaníthatóan sok lopást elkövettek már a hozzád hasonlatos arcok, a bizt.őr meg nem tudhatja, hogy te nem lopsz.
2018. júl. 20. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
22%

Azért figyelnek, mert azt súgja a tapasztalatuk.

Amúgy hányszor voltál eddig bűntetve v. elzárva??!

2018. júl. 20. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
91%
Mert kretének.
2018. júl. 20. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
91%
20 éves egyetemista kormban egy fekete sportáskával az oldalamon mentem a Pennybe vásárolni, csak a szendvicseim és a palackos viem volt benne. Miután végeztem a vásárlással nem is a biztonsági őr, hanem valamelyik alkalmazott megállított és átkutatta a táskámat, olyan megsemmisíítő és megalázó szégyent nem éreztem még, a szüleim mindig becsületre, tisztességre neveltek, erre így jártam. Sz@r érzés, amikor ártatlanul vegzálnak valakit.
2018. júl. 21. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
91%

Mert kretén. Jelentsd fel.


Utánam egyszer koslatott biztonsági őr, mikor meguntam, akkor odasétáltam hozzá és fennhangon, mindenki füle hallatára küldtem el "az anyjába", képletesen.

2018. júl. 21. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!