Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan ne vegyem magamra és...

Hogyan ne vegyem magamra és engedjem el a fülem mellett ha beszólnak?

Figyelt kérdés

Naponta megesik velem, hogy a külsőmet firtatják.

A fiúk inkább csak bámulnak, de a lányok hangosan beszólnak, hogy “ez de csúnya nő”, “nézd már milyen feje van” de attól is sírhatnèkom van, amikor középkorú 40-es nő felröhög, hogy “ez mekkora szerencsétlen”..


Nem érdekli őket, hogy hallom.

Komolyan nem értem, miért ennyire felszínesek az emberek, hogy hiába viszonyulok rendesen másokhoz, előítéletesek és másokat bámulnak. A boltban is kinéznek mintha én nem vehetnék szép ruhát, vagy akár csak egy szempillaspirált. Csúnya arcom van de ápolt vagyok, ezért nem értem. De belül nagyon fáj, már kerülöm mások tekintetét és ettől még fiatal/idős emberek bámulnak, fintorognak, röhögnek rajtam. ;(



2018. júl. 20. 16:21
 1/9 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy? Mitől vagy csúnya? Valamilyen deformációd van vagy csak szimplán ronda az arc szerkezeted?


Magyarul megtudnád azzal oldani a helyzetet ha fitt, szexi külsőd lenne vagy olyan deformációd van, amin semmit sem segítene?


Nyílván az a megoldás, hogy magadat fejlesztsd egészen addig amíg az testi adottságaid engedik ... mert más emberek véleményét nem tudsz változtatni.

2018. júl. 20. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Vannak primitív és neveletlen emberek, akiknek nem tanította meg a családja, hogy kell viselkednie a másik emberrel. Önmagukat minősitik.

Tudod sokszor láttam én is ilyet,hogy másokkal ezt tették de még mindig szebbnek találtam az adott embert akit gúnyoltak mint ők, akik gyomorforgatóak:)

Az ilyen embereknél mint akiket jellemeztél, még a 100 éves nénike is csodaszép:)

2018. júl. 20. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Felnőtt vagyok.

Ronda az arcszerkezetem. Van amin plasztikai műtét segítene de összhatás tekintetben nem lennék attól még szép. Nincs babaarcom.

2018. júl. 20. 16:30
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudsz mit csinálni, alapműveltség hogy nem kellene így viselkedniük,az ilyenekkel nem kell foglalkozni.
2018. júl. 20. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

3# Akkor fejlesztsd más szinten magadat. Járj le a kondi terembe és öltözködj divatosan és lény ápolt.


Ha olyan bajod van, amit egy plasztikai műtéttel el lehetne intézni, akkor az nem olyan nagy dolog.

2018. júl. 20. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Hol laksz?

Én sorstársad vagyok, és Budapest környéki. Oda járok be tanulni, vásárolni stb. Nem bámulnak meg, és nem szólnak be, de elég bunkók velem alapjáraton.

Normális, egészséges alakom van. Az arcom csapnivaló.

2018. júl. 20. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
43%
Valami igen nagy bűnt követhettél el az előző életedben kérdező, amiért ilyen arcszerkezettel áldott meg a sors.
2018. júl. 20. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Wow a 7es 100%os az enyém meg (5#) 40% :) Nem zavar, csak érdekes látni, hogy milyen az közösség a gyakorin.
2018. júl. 20. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Én zöldet nyomtam minden egyes válaszra. Köszönöm az eddigi válaszokat!


#8 Sajnos mindenhol ilyenek az emberek.

2018. júl. 20. 19:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!