Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért szeret valaki egy másik...

Miért szeret valaki egy másik személy életébe, magánéletébe és kisebb nagyobb dolgaiba, például a stílusába beleszólni?

Figyelt kérdés

2018. júl. 20. 23:03
 1/6 anonim ***** válasza:
81%
például? nem mindegy ki szól bele kinek a milyen stílusába... pl. ha anyukád rád szól, hogy ne öltözködj úgy, mint egy prosti, azt valószínűleg szeretetből teszi, de ha mondasz egy példát, vagy valami kiindulópontot, könnyebb lesz találgatni :)
2018. júl. 20. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
21%

Nekem ha lenne gyerekem,mindent eltűrnék neki,mert nem a tulajdonom. A gyerek egy szabad lény,akit TISZTELNI kell.

Aki szereti(=TISZTELI) a másikat az nem szól bele a dönteseibe.

Élni és élni hagyni!


Az ilyen #1 féléket meg addig ütném,amíg nyomorékká nem válik.

2018. júl. 21. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
67%
Hú de qva okosak vagytok, ja, nem. Hol írtam olyat, hogy én valaha is beleszóltam más öltözködésébe, stílusába? :D pont leszrom, hogy ki hogy öltözködik, csak próbáltam válaszolni, de ennyit erről, suttyóbrigád :D
2018. júl. 21. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nem értem, hogy egyes emberek eleve miért hoznak fel egy társaságban, beszélgetésben ilyen témákat: "egy másik személy életébe, magánéletébe és kisebb nagyobb dolgaiba", ha utána meg morognak, hogy "beleszóltak" az életébe.

Lehet 2 vagy több ember beszélgetésének a "magvas" tartalma az is, hogy:

"Milyen szép az idő."

"Ja.",

de ennek mi az értelme?


Ha meg előrukkol valaki valamilyen problémával - lásd fent -, akkor én úgy gondolom, hogy nem azért hozza fel a beszélgetésbe, hogy csak az legyen a válasz rá, hogy:

"Ja.",

hanem mert gondja van és meg szeretné oldani azt valahogyan.

2018. júl. 21. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mert azt hiszik joguk van hozzà.
2018. júl. 21. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
82%

Mert beképzelt bunkó primitív konzervatív retardáltak. Nyugat-Európában ez nem divat. Ott érvényesül az élni és élni hagyni elv.

Aki beleszól más dolgába,azért teszi,mert nem csinál semmit,nincs élete és könnyebb a más baján csámcsogni. Én ismerek egy ilyet és rendkívül visszataszító.

2018. szept. 13. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!