Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Titeket is irritál?

Titeket is irritál?

Figyelt kérdés

a ribizli mindenkivel flörtölőket agyonlájkolják, csak a kinézet számít a pasiknak


19/L



2018. júl. 21. 00:34
 1/10 anonim ***** válasza:
55%
Engem is irritál, de nem tudsz ellene mit tenni. :D
2018. júl. 21. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
65%
Mert neked nem számít a kinézet ugye? Csöves is lehet az illető nem?
2018. júl. 21. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
91%

Őszintén szólva, aki lájkszámban méri a saját értékét, és arra hajt minél több legyen neki, nem különb mint a ribizlik.

Mert végül is a cél ugyan olyannak lenni mint a ribizlik, ha csak lájkszámban is... ?


Nem jobb 10 őszinte kedvelés, mint 100, de felszínes?

És akkor még a pasiknak számít csak a külső...

2018. júl. 21. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
69%
Nem csak a kinézet számít, de elég fontos tényező, tekintve, hogy az az első tulajdonsága amire felfigyelsz. Például, most őszintén nézz magadba, te mennyi esélyt adnál egy olyan pasinak, akinek a külseje annyira taszít, hogy még csak a gondolattal se tudnál eljátszani, hogy randizzatok? És mennyi esélyt adnál egy olyan pasinak, aki külsőleg álmaid pasija? Vagy te mi alapján ismerkedsz? Tegyük fel, szórakozóhelyen vagy, odamegy hozzád két idegen pasi, az egyik ápolatlan, ocsmány, nulla öltözködési stílussal, a másik egy ápolt külsejű, jó képű, jól öltözött férfi, mindkettő meghívna egy italra, melyiket fogadnád el? Az igénytelen, csúnya fickó meghívását, mert a kinézet nem számít? Olyan képmutatás már ez a "külső nem számít" duma
2018. júl. 21. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
6%

" A külső megfog a belső megtart, ezt a fun4money-től halottam YouTube-on. "


Nem csak a külső számít, nem egy olyan rib nőt, lányt ismertem meg aki a velejéig romlott volt és akkora kétszínűség, bekézeltség volt benne, hogy még az is megfordult bennem kitörlöm fb-ról.



Én azt mondom nézzen ki átlagossan, ápolt legyen, szeressen bulizni, netán táncolni mértéktelen ital és cigi meg tetkó és egyébb baromságokat kerülje. És mellesleg adja önmagát! És ne hazudozzon mondja meg az igazat.



Na én pár hete megismertem egy ilyesmi lányt csak sajnos én nem voltam neki elég jó...



Csajoknak amúgy tényleg könyebb szerintem.

2018. júl. 21. 03:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem irritál, mert nem érdekel hogyan süllyeszti magát le barki is ebbe a kategóriába.

A masik pedig, hogy úgy is nyomulnak, hogy nem mutogatom magam a neten sehol. Így sincs nyugtom.

2018. júl. 21. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
66%

Engem nem irritál.

Engem az irritál, mikor valaki mindenki mást irigyel, meg más dolgaival foglalkozik, a saját dolga helyett!

Hát ki nem szarja le az olyan ostoba birkákat?

Ha nekik a felületesség a fontos, keressenek maguknak hasonlóan felületes birkákat.

Én meg majd keresek magamnak, magamhoz való, normális EMBERT!

2018. júl. 21. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
59%
Nos én pl nem szeretem a ribiket, de az ilyen általánosító megkeseredett valszeg rusnya és dagadt nőket sem mint te
2018. júl. 21. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
84%

szóval téged a kinézeted miatt nem szeretnek, de ahogy látom az eszed miatt sem tudnak...


megesik, vannak ilyen irigy buta lányok


sérti az egódat, hogy te nem kapsz likeot?

kérdezd meg anyukádat, hogy őt is zavarta e tinikorában, hogy nem kapott likeot...

2018. júl. 21. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem igazán, mert így lehet kiszűrni a selejtet. Azok, akik be akarják kuncsorogni magukat a helyi kis szépségkirálynő lábai közé nem érnek sem időt, sem energiát, de mindig lesz pár olyan is, akik nem foglalkoznak ilyesmivel.
2018. júl. 21. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!