Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi a francot tudnék kezdeni a...

Mi a francot tudnék kezdeni a vihar elleni parámmal?

Figyelt kérdés

Helyesbítek, nem a vihartól parázok, az oké, tudom mi miért hogy van, viszont amikor valahol a 100 méteres körzetemben lecsap, na attól a csattanástól félek. Szoval nem a dörgéstől/villámlástól félek, hanem magától a hirtelen nagy hangtól:D

És igazából elég kellemetlen, hogy 20 évesen, ráadásul fiúként fülessel zenéthallgatva vagyok nagyobb viharokban.

Akármilyen megoldás?

Köszönök minden választ:D



2018. júl. 21. 22:20
 1/10 anonim ***** válasza:

Én eddig nem találtam, bár én kimondottan a dörgéstől félek. A villámtól pedig azért, mert tudom mi következik utána.

Ja, és még tőled is idősebb vagyok...

2018. júl. 21. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Én meg egyenesen imádom a villámokat
2018. júl. 21. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
14%
Most komolyan ez ekkora probléma??? Előbb villámlik, aztán dörög, tudsz számítani a csattanásra.. És egyébként se órákig dörög, csak kibírod azt a pár percet amíg tovább halad.
2018. júl. 21. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

", viszont amikor valahol a 100 méteres körzetemben lecsap"


Nálad rendszeres a 100 méternél közelebbi villámcsapás?

2018. júl. 21. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
#3 Van bármilyen fóbiád, félsz valamilyen állattól vagy bármi mástól? Ha igen, akkor te se tudsz tenni ellene, mert hiába gondolkodsz reálisan, akkor is félsz és kész. Ha meg nem, és csak kötekedni akarsz, gratulálok, tökéletesen érzéketlen vagy :)
2018. júl. 21. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

2# Igen, nézni én is szeretem, nagyon szépek tudnak lenni. Ha pl Balatonparton vagyok és a túloldalt villámlik, az marha szép tud lenni. Vagy akárhol igazából, ha nincs még felettem:D


3#

Hát amikor eltelik a villámlás és a dörgés között háát mondjuk olyan.. ő... semennyi, akkor nem igen tudok rá készülni, de köszönöm hogy értelmezted a kérdésemet! :)

2018. júl. 21. 22:51
 7/10 A kérdező kommentje:

4#

Rendszeres, nem rendszeres, ezeket nem szeretem. Sajna a jövőt nem ismerem, így mindig bennem van a para, hogy vajon mikor csap le. (És bizony, van olyan amikor nem történik csattanas, de mivel bármikor megtörténhet...)

2018. júl. 21. 22:54
 8/10 anonim ***** válasza:

nézz más szemmel a viharra :)

pl. a becsukott ablak mögül nézd a vihart. csapkod az eső, vakító villámlás, égtelen csattanó hang, üvegrázó dörgés...

de te az ablak mögött vagy, és biztonságban.


a vihar jó. a vihar normális, természetes időjárási tevékenység.


miért is van vihar, és miért jó az eső, mi is az a villám, és miért olyan erős a fénye, miért hangos? ezeknek olvass utána a neten, és meg fogod az egészet érteni. és talán még csodálni is fogod


ha biztonságos helyen vagy, ugyan árthat neked a vihar? nem ázol el, nem csap beléd a villám (ez amúgy igen ritka dolog amúgy is, de ha ettől félsz, egyszerűen légy mindig biztonságos helyen ha mennydörög) :)


olyan szép ez az égi háború, ha kivülről, a meleg kuckóból szemléljük.

az eső pedig táplálja a növényeket és a földet.


a villámláskor lehet látni, milyen végtelen is a tér, milyen nagy az égbolt. milyen csodás és erős a természet.


nézd meg a természet csodáját a biztonságos kis kuckóból. és már nem is olyan félelmetes.


:)

2018. júl. 22. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Épp ez az, hogy amit leírtál, mind egyetértek vele, és értem is. De a hirtelen hangtol parazok:D
2018. júl. 22. 00:43
 10/10 anonim válasza:
Én 22 vagyok,most itt épp hatalmas nagy vihar van,szinte állandóan villámlik,egyedül vagyok az emeleten és még plusz az is rátesz,hogy a férjem az ügyeletes a héten a munkahelyén és folyamatosan jönnek az SMS-ek a telójára,hogy épp melyik szerver hogy áll. Képzelheted,amikor amikor akkorát villámlik épp,hogy a lámpa is kialszik,a villám meg nappali világosságot csinál nekem ide egy pillanatra,akkor még elkezd a telefon is nyekeregni. Bezzeg a 2 hós babám a másik szobában nyugodtan átalussza az egészet,én meg be vagyok tojva xDD
2018. júl. 22. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!