Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért vannak a nők primitívebb...

Miért vannak a nők primitívebb lényeknek beállítva?

Figyelt kérdés
Annyiszor hallottam már azt, hogy a nők ösztönlények, kevésbé hoznak racionális döntéseket stb. Szerintem ez hülyeség, ez nem nemtől, hanem személyiségtől függ, mint megannyi minden, ami egy nő miatt rögtön általánosítva lett. Honnan jönnek ezek téveszmék?
2018. júl. 21. 23:23
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
76%
Én fordítva tudom, a férfiak vannak primitívebb lényeknek beállítva... Ösztönlények, stb.
2018. júl. 21. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
55%
Osztom az előző véleményét. A közvéleményben a férfiak a primitívebbek. Van is benne igazság.
2018. júl. 22. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Nekem az egyik tanárom mindig ezt hangoztatta, legalábbis az ösztönlény részét az anyaságra támaszkodva. Meg megnéztem Puzsér vitáját a feminizmusról, amiben eléggé nagy hülyeségeket mondott szerintem a nő, akivel ez a vita folyt. Alapvetően szerintem minden a személyiségtől meg a neveltetéstől függ, mégis annyi általánosítás van mindkét nemhez kötve.
2018. júl. 22. 00:21
 4/20 anonim ***** válasza:
92%
Sosem hallottam ezt senkitől, ha valami volt, az is inkább a férfiakhoz kapcsolódóan, de nyilván komoly ember ilyeneket nem mond. A nőket érzelmi lényeknek szokták mondani, nem ösztönlényeknek, persze egyedszinten a legjobb sztereotípiáknak sincs sok értelmük...
2018. júl. 22. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
81%
Mikor döbbentek már rá, hogy mindkét nem rohadt primitív? :D
2018. júl. 22. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
76%
Ja. Mindkét nem primitív.
2018. júl. 22. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
19%
Dehogy ösztönlények a nők! Nagyon is tudatosak! Mindig tudatosan, az aktuális céljaik elérése érdekében, azok szerint választanak pl párt, míg a férfiak az érzelmeik/vonzódásuk alapján. Egy férfi soha nem jön össze egy nővel a pénzért/sikerért, míg a nők folyamatosan aszerint választanak pasit, hogy melyikből lehet nagyobb hasznot húzni. Pl lakótársam: tavaly vett egy lakást, meg fogott magának egy étteremvezető főszakács pasit, az idén vett egy kocsit magának, aztán megcsinálta a jogsit hozzá. Amíg nem volt meg a jogsija a palija fizette a biztosítást, de ahogy megcsinálta a jogsit átvette tőle a kocsit. Most már össze akar költözni a sráccal, illetve jövőre gyereket akar tőle. Ez neked ösztönös viselkedésnek tűnik? Mert nekem inkább nagyon is céltudatosnak és megtervezettnek. De rajta kívül az összes nő ismerősöm így él, és így cselekszik. Szóval nem, nem a nők az ösztönlények, hanem a férfiak, akik kő-egyszerűek, és aszerint választanak barátnőt, hogy tetszik-e nekik a csaj, vagy sem.
2018. júl. 22. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
31%
43% jól van, nagyon szépen kitárgyaltad lakótársadat. Jellemes ember lehetsz te is.
2018. júl. 22. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
34%

"43% jól van, nagyon szépen kitárgyaltad lakótársadat. Jellemes ember lehetsz te is."


Írtam nevet, lakcímet, facebook elérhetőséget, vagy bármit ami alapján egy kevés lövésed is lehet róla, hogy kiről van szó? Vagy hogy én ki vagyok, hol élek, vagy akármit amit konkrét személyekhez tudsz kötni? Nem. Akkor meg? És nem kell a mellébeszélés, meg terelni, nagyon jól tudod mi a lényeg a mondandómban, főleg hogy arra érdemben nem tudtál reagálni. Pontosan ilyenek vagytok! Tisztelet a kivételnek, ha még létezik olyan a mai világban. És nem érdekel a kamu szöveg, hogy te nem, meg hogy a te barátod csóró és még kocsija sincs és soha nem nézted milyen van...

2018. júl. 22. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
75%

Ez a régmúltból az emberiséget maradt hülyeség.

Hamarosan ez is kikopik az emberek fejéből remélhetőleg.

Én nem nézek le senkit mert nő, annak ellenére hogy nemrég akkorát csalódtam az egyikben hogy megigértem magamban, hogy inkább maradok egyedül minthogy nőben megbíznak megint.

2018. júl. 22. 03:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!